Regina Phalange| 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Aneta o swojej ciąży: "Jakie ja mam szczęście"

24

Ostatnio wszystkie wpisy Anety ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opanował temat oczekiwania na dziecko. Nie inaczej jest w ostatnim poście. Przyszła mama pokazała aż trzy fotografie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Aneta o swojej ciąży: "Jakie ja mam szczęście"
Aneta już jest bardzo blisko rozwiązania

Ciąża Anety była dla jej fanów zaskoczeniem. Ona i Robert poznali się w lutym, w dniu ślubu. Przyjęli naprawdę ekspresowe tempo w powiększaniu rodziny jak na kogoś, kto nie zna się nawet od roku.

Wiadomo już, że będą rodzicami chłopca. Tą nowiną jak wieloma innymi szczęśliwymi chwilami podzielili się na Instagramie.

Teraz Aneta opublikowała aż trzy fotografie, na których stoi w samej bieliźnie. Żona Roberta lubi robić sobie zdjęcia i Instagram jest dla niej idealnym środowiskiem. Nic dziwnego - wyglada fenomenalnie. Chwali się także, że do dziś nosi ubrania sprzed ciąży.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Tak sobie siedzę i myślę, jakie to ja mam szczęście, jak łagodnie traktuje mnie ten okres, okres ciąży. Bo czuję się przecudnie, czy to był początek, czy później, czy teraz. Funkcjonuje dokładnie tak samo jak przed ciążą. Zero objawów, jakichkolwiek boleści i innych dziwnych rzeczy, o których się naczytałam - pisze Aneta.

W dalszych słowach dodaje otuchy fankom, które podzieliły się z nią historiami trudniejszych ciąż.

Takim przyszłym mamom chcę życzyć dużo zdrówka, cierpliwości i siły. Pamiętajcie, że to wszystko zostanie wam już niedługo wynagrodzone.
Zobacz także: Agnieszka Hyży: "Informacja o ciąży była tylko dla najbliższych"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić