aktualizacja 

Smutne doniesienia. Gardias oficjalnie potwierdza

995

Od kilku tygodni w mediach przewijała się informacja o rozstaniu Doroty Gardias z Dariuszem Pachutem. Para usunęła wszystkie wspólne zdjęcia i przestała się razem pokazywać. Teraz prezenterka potwierdziła wszystkie doniesienia.

Smutne doniesienia. Gardias oficjalnie potwierdza
Dorota Gardias rozstała się z partnerem. (Instagra)

Dorota Gardias na początku roku pochwaliła się swoim nowym partnerem - Dariuszem Pachutem. Para prowadziła aktywny tryb życia, często razem wyjeżdżali i chętnie udostępniali wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Przez chwilę planowali założenie biznesu.

Dorota Gardias rozstała się z partnerem

Sytuacja zmieniła się już dwa miesiące później. W połowie marca z mediów społecznościowych zniknęły wspólne zdjęcia pary. Chociaż żadne z nich tego nie potwierdziło, fani przeczuwali, że to koniec związku.

W rozmowie z "Party" Dorota Gardias potwierdziła wszystkie doniesienia. Prezenterka TVN nie zdradza jednak żadnych szczegółów, a powody tej decyzji zachowuje dla siebie.

To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany – mówi "Party" Gardias.


Pogodynka nie chce skupiać się na przeszłości, ale na przyszłości. Planuje spędzić więcej czasu z 9-letnią córką, która podobnie jak mama pokochała górskie wyprawy.

Teraz muszę skupić się na mojej córce Hani. Mamy swoje plany. Chcemy razem wyjechać na wędrówkę, bo Hania też złapała górskiego bakcyla – dodaje gwiazda TVN.
Zobacz także: Jest najpopularniejszą sex-streamerką w Polsce. Bogini Gypsy Queen zdradza kulisy pracy
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić