Smutne wieści o Elżbiecie Jaworowicz. Jej fani mogą się załamać

217

Elżbieta Jaworowicz od blisko 40 lat zajmuje się prowadzeniem programu "Sprawa dla reportera", który nadal gromadzi przed telewizorami mnóstwo osób. Czy doświadczona dziennikarka jeszcze długo będzie pełnić tę rolę? Tego nie wiadomo.

Smutne wieści o Elżbiecie Jaworowicz. Jej fani mogą się załamać
Elżbieta Jaworowicz (akpa)

Namnażają się plotki o tym, że Elżbieta Jaworowicz znajduje się coraz bliżej emerytury. Jej współpracownicy alarmowali, że wyjazdy są dla niej coraz bardziej męczące. "Rewia" pisała natomiast, że Jaworowicz wraca z nich totalnie wyczerpana.

Niedawno dziennikarka udzieliła wywiadu "Tele Tygodniowi". Wiele osób uznało, że swoimi słowami zasugerowała, że nie jest pewna przyszłości w TVP. Jej ewentualne odejście ze stacji mogłoby załamać widzów.

W ciągu wielu lat realizowania "Sprawy dla reportera" nauczyłam się pokory wobec faktu, że tak do końca nie jesteśmy kowalami własnego losu. Między powodzeniem a porażką, bogactwem a biedą, młodością a starością jest wąska, krótka i nikła linia. Nie wiemy, co nas czeka - podkreśliła dziennikarka.

Deklaracja Elżbiety Jaworowicz

Choć nie wiadomo, ile jeszcze Elżbieta Jaworowicz popracuje, to dziennikarka zapewniła, że będzie działać dopóki starczy jej sił. Uważa, że na razie ze zdrowiem jest w porządku.

Na razie, odpukać, nie mam większych kłopotów ze zdrowiem - przekazała, cytowana przez "Tele Tydzień".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić