aktualizacja 

Smutne wieści z Hollywood. Stallone mówi, co dzieje się z Bruce'em Willisem

160

Sylvester Stallone w jednym z najnowszych wywiadów wyjawił, co dzieje się z jego wieloletnim przyjacielem Bruce'em Willisem. Gwiazdor znany z hitu "Szklana pułapka" przechodzi teraz trudny okres, a jego stan się nie poprawia. "To mnie dobija, to takie smutne" - komentuje Stallone.

Smutne wieści z Hollywood. Stallone mówi, co dzieje się z Bruce'em Willisem
Sylvester Stallone zaniepokojony stanem zdrowia Bruce'a Willisa. (Getty Images)

Sylvester Stallone w najnowszym wywiadzie dla Hollywood Reporter powiedział, że jego wieloletni przyjaciel Bruce Willis przechodzi przez trudny okres. Aktor znany z serii filmów "Szklana pułapka" w marcu ogłosił, że kończy karierę, ponieważ zdiagnozowano u niego afazję.

Bruce Willis ciężko chory

Stallone dodał, że brak rozmowy z Willisem go "dobija", a cała sytuacja jest bardzo smutna dla wszystkich.

Bruce przeżywa ostatnio naprawdę trudne chwile. Był więc ostatnio w odosobnieniu — powiedział Stallone dla Hollywood Reporter.

W marcu Bruce Willis i jego rodzina ogłosili, że aktor zakończył karierę ze względu na afazję. Fani aktora z całego świata byli bardzo zaskoczeni — w przeciwieństwie do osób ze środowiska filmowego, które miały styczność z Willisem w ostatnich latach.

Pierwsze wzmianki o dziwnych zachowaniach aktora pochodzą z 2017 roku. Pojawiał się na planie, wyglądając na lekko zagubionego i miał problemy z zapamiętywaniem kwestii. Niektórzy członkowie ekipy twierdzą, że momentami nie wiedział, co się wokół niego dzieje i zadawał pytanie, co właściwie robi na planie filmowym.

Wydawał się trochę niespokojny. Myśleliśmy, że przyczyną może być cokolwiek — od starzenia się, aż do bycia pijanym. Typowe błędy, które ludzie popełniają, gdy widzą pierwsze oznaki czegoś takiego jak demencja — mówi jeden z rozmówców express.co.uk.

Afazja jest utratą zdolności do rozumienia i tworzenia wypowiedzi na skutek uszkodzenia mózgu. Jest skutkiem uszkodzenia ośrodka układu nerwowego, np. w wyniku urazu głowy lub udaru mózgu. Może rozwijać się latami lub objawić nagle. Chory ma trudności w nazywaniu nawet zwykłych przedmiotów, nie pojmuje gramatyki i składni, pomija wyrazy, zdarza mu się nie zrozumieć tekstu (pojedynczych słów lub całości), zniekształca wymowę. Ze względu na wiek, objawy czy przyczynę, wyróżnia się kilka rodzajów afazji.

Stallone, wieloletni przyjaciel Bruce'a Willisa, był jedną z pierwszych osób, które w marcu okazały mu wsparcie. Udostępnił stare zdjęcie, na którym widać ich obu i dodał opis, że będzie modlił się za Willisa i jego rodzinę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Rynek pracy czeka twarde lądowanie? "Przywykliśmy do rynku pracownika"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić