Sokół wyśmiał Super Express. "Byłem po wódeczce, ale nie chciałem zabić księdza"

2

Zdjęcie znanego polskiego rapera Sokoła znalazło się niespodziewanie na łamach "Super Expressu". Podpisano, że na fotografii znajduje się niejaki Adam O., który miał próbować zabić księdza. Raper wyśmiał wpadkę tabloidu podkreślając, że istotnie świętował ostatnio swoje urodziny, ale o żadnej próbie morderstwa duchownego nie może być mowy.

Sokół wyśmiał Super Express. "Byłem po wódeczce, ale nie chciałem zabić księdza"
Sokół pojawił się w "Super Expressie" jako domniemany przestępca

W czwartkowym wydaniu "Super Expressu" opublikowano artykuł dotyczący Adama O. z Orzysza. Mężczyzna miał grozić księdzu nożem. Zamiast fotografii domniemanego przestępcy zamieszczono jednak wizerunek gwiazdy polskiego rapu, Wojciecha "Sokoła" Sosnowskiego.

Gafa "Super Expressu". Fotografia rapera zamiast przestępcy

Ocenzurowane zdjęcie muzyka jest kadrem z teledysku WWO sprzed blisko 20 lat. Sokół znajduje się na miniaturce klipu "Nie bój się zmiany" w serwisie YouTube. Piosenka ma ponad 13 milionów odtworzeń.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Sokół wyśmiał wpadkę tabloidu. "Byłem na wódeczce, ale nie chciałem zabić księdza"

Sokół odniósł się do wpadki tabloidu w mediach społecznościowych. Podkreślił, że istotnie świętował ostatnio swoje 44. Urodziny. Impreza miała jednak nie skończyć się na plebanii.

Kochani, byłem po północy na lekkiej urodzinowej wódeczce, ale nie aż takiej żebym od razu chciał zabić księdza. Dziękuję za wszystkie wiadomości i życzenia przy okazji – napisał Sokół na Facebooku.

Muzyk podkreślił, że chce wykorzystać wpadkę tabloidu, aby zrobić coś dla potrzebujących. Całą sprawą zajmować mają się współpracownicy artysty.

Powstał już scenariusz, w którym uda się to nieprzyjemne zamieszanie zamienić w coś dobrego dla tych, którzy tego naprawdę potrzebują – dodał raper.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Obejrzyj także: Raper Łona ostro o rządach PiS: "Bawią się prawem"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić