Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KLS
|

Willa Katarzyny Figury zrównana z ziemią. Została tylko dziura

110
Podziel się

Aktorka Katarzyna Figura musi przeżywać teraz bardzo bolesne chwile. Jej luksusowa willa na Saskiej Kępie... dosłownie zapadła się pod ziemię. A była w niej taka szczęśliwa...

Willa Katarzyny Figury zrównana z ziemią. Została tylko dziura
Katarzyna Figura (AKPA)
bFdXblRx

Osiem lat temu Katarzyna Figura przeprowadziła się z Warszawy do Gdańska. Zmiana miejsca zamieszkania miała być odskocznią od trudnego, ciągnącego się latami rozwodu z Kaiem Schoenhalsem.

Takie zmiany bywają jednak bardzo kosztowne. Aktorka, by zachować płynność finansową musiała sprzedać swój ukochany dom na Saskiej Kępie a także mieszkanie swojej matki, tym samym zabierając ją ze sobą do Trójmiasta.

Martwiłam się, czy poradzę sobie finansowo. Wtedy sprzedałam dom na Saskiej Kępie. Niedawno sprzedałyśmy też warszawskie mieszkanie mamy. Z pełną świadomością odcięłam wszystkie korzenie – powiedziała w wywiadzie dla magazynu „Pani”.
bFdXblRz

Sama jednak przyznaje, że każda wizyta w Warszawie łączy się z powrotem wspomnień i bólem. Nie dość, że tutaj rozpadło się jej małżeństwo to w dodatku utraciła swój ukochany dom.

Z wielkim bólem serca wracam na Saską Kępę, gdzie mieszkałam przez wiele lat. Nie lubię jeździć też na starą Ochotę, skąd pochodzę. Nie spaceruję po Warszawie. Nie ma już we mnie ciekawości poznawania tego miasta, ja je doskonale znam - przyznaje.

Po domu, który tak kochała niestety zostały już tylko wspomnienia. Luksusowa willa została wyburzona, a na jej miejscu ma się teraz pojawić luksusowy apartamentowiec. Kto wie, może kiedyś kupi tam mieszkanie?

Zobacz także: Lara Gessler o konfliktach mamy: "Wszystkie takie rzeczy bierze do siebie, sporo ją to kosztuje"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdXblSa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(110)
Kaz
11 miesięcy temu
Najciekawsza informacja to ta że będzie tam apartamentowiec, zapewne wysoki ciekawe co na to sąsiedzi ? 😂
Biedna
11 miesięcy temu
Kasia. Musiała sprzedać żeby kupić inne. Bardzo jej współczuję. Ja mieszkam z toksyczną rodziną i mam myśli samobójcze. Ale Kasia ma gorszą traumę, musiała się przeprowadzić
Polak
11 miesięcy temu
Przeprowadziła się do Gdyni!!!
bFdXblSb
Macio
11 miesięcy temu
Trochę mi żal autora tego artykułu że musi pisać o takich bzdetach. Zakładam że mu kazano o takich właśnie rzeczach pisać. Większość ludzi nie obchodzą takie pierdoły ale niestety zawsze się znajdzie procent takich co przeczytają.
Kier
11 miesięcy temu
Nie pokazujcie tego okropieństwa bo przykro na nią patrzeć co on ze sobabzrobila ze wygląda jak.......
Mark73
11 miesięcy temu
Proponuję żeby społeczeństwo czyli my każdemu aktorkowi np Pani Kasia lub inni co mają takie depresję muzycy też np Pani Maryla przelać im na konto minimum 1 miliard zloty teoretycznie po 24 godzinach kasy już nie będą miały i znowu będą plakaly do talboltdow jacy są biedni i nieszczesliwi ze były była sa źli a oni są bidulkami i nie stać ich nawet na kupno bułki a przecież dali bardzo wiele nam 1 miliard nie milion
Mieto
11 miesięcy temu
A innych problemy nie ważne?
Aaa
11 miesięcy temu
Pani Kasia wielki talent, wdzięk i klasa 😃
Ktl
11 miesięcy temu
Autor nie odróżna Gdyni od Gdańska
Pan kpina
11 miesięcy temu
Czyżby zapomniała zapisać w umowie sprzedaży warunku, że nabywcy nie wolno nic zmieniać aby nie ranić jej uczuć i wspomnień?
Łezka
11 miesięcy temu
Co za bzdury!
Boss
11 miesięcy temu
Moja mama jest po 80 i sto razy lepiej wygląda choć przez całe życie ciężko pracowała.
Slaw
11 miesięcy temu
Hej nie w Gdańsku tylko w Gdyni
bFdXblRT
Borys
11 miesięcy temu
Do roboty a nie narzekać kuźwa do roboty
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić