Sylwia z "Żon Miami" powiększy sobie biust. Nie zamierza tego ukrywać

31

Sylwia Graff, którą widzowie znają z programu "Żony Miami", wyznała, że ma zamiar poddać się operacji plastycznej. A konkretnie - powiększeniu biustu. Dla gwiazdy show to nie powód do wstydu, a coś zupełnie naturalnego. Zabieg nie jest tani, ale dla żyjącej w luksusie kobiety to nie problem.

Sylwia z "Żon Miami" powiększy sobie biust. Nie zamierza tego ukrywać
Sylwia z "Żon Miami" chce mieć większy biust. Ale nadal mieścić się w rozmiar XS (Instagram)

Sylwia Graff w ostatnim odcinku "Żon Miami" przyznała, że chce nieco zmienić swoją figurę. Celebrytka, która pochodzi z Polski, ale otoczona luksusem mieszka, pracuje i wychowuje syna w USA, tym razem postawi nie na ćwiczenia, a na najlepszego chirurga plastycznego. Sylwia codziennie wiele czasu poświęca na pielęgnację ciała, każdego ranka ćwiczy pilates (robi to 4-5 razy w tygodniu). Dzięki temu może pochwalić się perfekcyjną sylwetką. Ale mama kilkulatka postanowiła iść o krok dalej.

Prawniczka, która na co dzień szefuje fundacji pomagającej samotnym matkom, ma już za sobą spotkanie z chirurgiem. Nie zamierza ukrywać, że jej ciało nie będzie w pełni naturalne. Wręcz przeciwne, jak mówi, w USA naturalne jest poddawanie się zabiegom i mówienie o tym wprost.

Operacje plastyczne w Stanach Zjednoczonych są na porządku dziennym. Nie jest to powód do wstydu, wręcz odwrotnie. Nikt się z tym nie ukrywa, u nas to jest jak mycie zębów, więc jak coś komuś przeszkadza, to sobie robi. To jest tak normalne, jak pójście na zakupy spożywcze - zdradziła w show.

Podczas wizyty u lekarza Graff wybrała rozmiar implantów i podkreśliła:

Obym tylko mieściła się w rozmiar XS.

Jaki jest koszt operacji? Tego Sylwia też nie ukrywała. Na nowy dekolt wyda prawie 8 tys. dolarów, czyli ponad 30 tys. zł. Jak tłumaczyła, wysokie koszty można rozłożyć na raty, więc zabiegi są dostępne dla każdego. Również dla amerykańskich nastolatek, które pierwsze operacje robią już w wieku 16 lat.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Żony Miami": Jeśli czekają mnie 3 godziny drogi, to zamawiam helikopter
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić