aktualizacja 

Fabio szuka sobie żony. Aktualnie ma 63 lata i stawia jeden warunek

128

Włoski model skończył w marcu tego roku 63 lata. Fabio Lanzoni, znany jako po prostu Fabio, oczarowywał kobiety w latach 80. i 90. Jak wygląda teraz i czym się zajmuje?

Fabio szuka sobie żony. Aktualnie ma 63 lata i stawia jeden warunek
Szalały za nim kobiety z całego świata. Fabio Lanzoni skończył 63 lata (Instagram)

Fabio Lanzoni jest teraz 63-letnim bezdzietnym kawalerem, który nie ukrywa, że szuka żony. Ma jednak bardzo precyzyjne oczekiwania: jego długoterminowa partnerka musi być...Australijką. Dlaczego?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Twardo stąpają po ziemi i są piękne w środku i na zewnątrz. Naprawdę rozumieją wartości życia - zachwyca się kultowy model.

Kultowy Fabio już nie zajmuje się modelingiem, dawno temu porzucił też marzenia o zostaniu aktorem kina akcji. W ostatnich latach nie było o nim głośno, ale pod koniec 2021 roku ogłosił, że we współpracy z przedsiębiorcami Liamem Robinsonem i Danielem Phillipsem stworzył linię kosmetyków dla mężczyzn. Firma ma przekazać część zysków (milion dolarów) na Black Dog Institute, organizację non-profit zajmującą się tematem chorób psychicznych: m.in. diagnozowaniem, badaniami i edukacją społeczeństwa.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fabio Lanzoni był bożyszczem kobiet z całego świata w latach 80. i 90. Urodzony w Mediolanie syn królowej piękności Flory Carnicelli wystąpił w swoim pierwszym filmie jako dwulatek. W wieku 14 lat rozpoczął karierę modela, a kilka lat później przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Pojawił się na ponad 400 okładkach romansów: książek i filmów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

W latach 90. zaczął grać w filmach, jednak mimo marzeń o zostaniu nowym bohaterem kina akcji, pozostał na poziomie ról epizodycznych w takich filmach jak "Egzorcysta III", "Sceny z deptaka" i "Ze śmiercią jej do twarzy". W "Modzie na sukces", "Simpsonach", "Zoolanderze" i wielu innych filmach i serialach zagrał samego siebie.

Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić