Tak 40 lat temu wyglądała Elżbieta Jaworowicz. Będziecie pod wrażeniem

88

Elżbieta Jaworowicz to wielka gwiazda Telewizji Polskiej. Nic dziwnego – prowadzony przez nią program "Sprawa dla reportera" od lat cieszy się popularnością. Trudno uwierzyć, że prowadzi go od kilkudziesięciu lat. Jak wyglądała na początku kariery?

Tak 40 lat temu wyglądała Elżbieta Jaworowicz. Będziecie pod wrażeniem
Elżbieta Jaworowicz należy do najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej (AKPA, AKPA, Gałązka)

Elżbieta Jaworowicz zaczęła karierę dziennikarską jeszcze w trakcie studiów. Swój program reporterski, czyli "Sprawę dla reportera", zaczęła prowadzić już na początku lat 80. ubiegłego wieku. Trudno uwierzyć, ale przez 40 lat wcale radykalnie się nie zmieniła – najwyraźniej może poszczycić się wyjątkowo dobrymi genami!

Elżbieta Jaworowicz kiedyś. Uwierzycie, że tak wyglądała?

Po sieci krążą fragmenty archiwalnych odcinków "Sprawy dla reportera". Można je odnaleźć między innymi w serwisie YouTube, którego użytkownicy są jednymi z najzagorzalszych miłośników programu prowadzonego przez Elżbietę Jaworowicz. Dowód – materiały z udziałem dziennikarki TVP cieszą się tam ogromną popularnością.

Fani Elżbiety Jaworowicz mogą poczuć niemałe zaskoczenie, widząc swoją idolkę na archiwalnych nagraniach. Powód? Okazuje się, że styl prowadzącej program "Sprawa dla reportera" przez te 40 lat nie zmienił się aż tak bardzo!

Mimo upływu lat Elżbieta Jaworowicz wciąż nosi ciemne włosy do ramion, z pocieniowaną grzywką. Dodatkowo niezmiennie pozostaje miłośniczką elegancji, ale z domieszką sportowych elementów. Mimo że pod koniec marca tego roku skończyła 76 lat, chętnie nosi m.in. skórzane kurtki czy adidasy. W końcu przy kręceniu programu interwencyjnego wygoda jest kluczowa!

Elżbieta Jaworowicz trafiła do TVP dzięki wygranej w konkursie zorganizowanym przez "Telewizyjny Ekran Młodych". Przełożeni szybko docenili pracowitość i pomysłowość ambitnej stażystki, która z prowadzenia kącika poświęconego modzie przeszła do sygnowania własnym nazwiskiem programu interwencyjnego.

Zobacz także: Zobacz też: Andrzej Duda o decyzji ws. mediów publicznych. Wspomniał o programie Jaworowicz
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić