Tak dziś wygląda Kasia z "13 posterunku". 48-latka skończyła z blondem!

55

Sierżant Kasia z "13 posterunku" była jedną z ulubionych przez widzów postaci z serialu reżyserowanego przez Macieja Ślesickiego. W rolę blondynki, która zakochała się od pierwszego wejrzenia w Czarku granym przez Cezarego Pazurę, wcielała się Aleksandra Woźniak. Dziś 48-latka nie jest już aktorką. Porzuciła szklany ekran dla zupełnie innego zawodu. Jak dziś wygląda i co robi Aleksandra Woźniak? Gwiazda skończyła z blondem!

Tak dziś wygląda Kasia z "13 posterunku". 48-latka skończyła z blondem!
Tak dziś wygląda Kasia z "13 posterunku". 48-latetnia Aleksandra Woźniak skończyła z blondem! (AKPA)

Aleksandra Woźniak zasłynęła w show-biznesie pod koniec lat 90. i na początku 2000. Zadebiutowała jako 17-latka w Teatrze Telewizji, a następnie wystąpiła w filmie "Pożegnanie z Marią" i "Samowolka". Choć kariera Aleksandry Woźniak mknęła do przodu, największy rozgłos zyskała dzięki serialowi komediowemu "13 posterunek". Aktorka wcieliła się tam w rolę posterunkowej Kasi zapatrzonej w Czarka granego przez Cezarego Pazurę.

Kasia z "13 posterunku", czyli Aleksandra Woźniak, była ulubienicą widzów kultowego serialu. Przyciągała niebanalną urodą, a uwagę zwracały głównie jej jasne włosy blond, które były znakiem rozpoznawczym Aleksandry Woźniak.

Po latach Kasia z "13 posterunku" zmieniła się nie do poznania! Kolor włosów to jednak nie wszystko. 48-latka postawiła również na metamorfozę życia zawodowego. Czym się dziś zajmuje?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Aleksandra Woźniak: "13. posterunek" ciągnie się za mną już od 16 lat.

Tak dziś wygląda Kasia z "13 posterunku". 48-latka skończyła z blondem!

Jak wygląda i czym zajmuje się Aleksandra Woźniak, słynna Kasia z "13 posterunku"? Niegdyś była wziętą aktorką, a dziś... jest psycholożką! W 2020 roku zakończyła karierę aktorską i skupiła się na pracy terapeutki.

Studia w tym kierunku rozpoczęła w 2016 roku na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Następnie założyła firmę wraz z koleżanką. Od 2019 prowadzi swój gabinet terapeutyczny. Obecnie prowadzi również profil na Facebooku poświęcony psychologii.

To nie jedyna zmiana, jaka zaszła w życiu Aleksandry Woźniak. Dziś 48-letnia kobieta postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Padło na... nowy kolor włosów! Kasia z "13 posterunku" nie jest już blondynką. W poście z września ubiegłego roku widać, że Woźniak postawiła na nieco ciemniejszy odcień!

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić