Tak mieszka Magda Gessler. Dom jak z bajki

108

Od wielu lat najpopularniejsza polska restauratorka Magda Gessler jest związana z Waldemarem Kozerawskim. Partner gwiazdy mieszka jednak na stałe w Kanadzie. Gessler uwielbia wyjeżdżać za ocean do ukochanego, gdzie czeka na nią bajeczny dom z jacuzzi.

Tak mieszka Magda Gessler. Dom jak z bajki
Magda Gessler dzieli życie między Polską, a Kanadą. (Instagram)

Prowadząca "Kuchennych Rewolucji" od lat dzieli życie między Polską, a Kanadą. Magda Gessler nie zdecydowała się na przeprowadzkę za ocean, jednak z chęcią wyjeżdża do ukochanego Waldemara Kozarewskiego. W Kandzie para ma ogromną posiadłość, w której można zrelaksować się w luksusowym jacuzzi.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Magda Gessler chwaliła się w jednym z wywiadów, że wybór mebli sprawiał parze najwięcej przyjemności przy wystroju willi. Restauratorka przyznała, że jej ukochany spędza tam znacznie więcej czasu, dlatego ważne jest dla niej, by jej partner również czuł się tam dobrze i komfortowo.

Jest to naszą największą przyjemnością i wszystkie nasze meble składamy razem, szukamy razem. Oboje musimy wyrazić zgodę na kupno danego mebla. Waldek musi się tam dobrze czuć, w końcu będzie w tym domu spędzał więcej czasu niż ja - mówiła w jednym z wywiadów.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Magda Gessler przez swój ognisty temperament jest postrzegana jako jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show biznesie. Nie dziwi więc fakt, że gwiazda TVN urządziła dom w stylu barokowym, gdzie króluje przepych oraz luksusowe dodatki.

Barok kapie złotem, a renesans kolorem. Jestem kobietą renesansu, „wielofunkcyjną” - maluję, gotuję, czaruję, dekoruję, piszę... - mówiła niegdyś gwiazda TVN, cytowana przez magazyn "Gala".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Magda Gessler otworzyła sklep internetowy
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić