Tak mieszka Wojewódzki! Wanna w banknotach

132

Kontrowersyjny celebryta jest obecny w polskim show-biznesie już od ponad 30 lat. Znany gwiazdor lubi luksus i drogie samochody, co także widać po tym, jak urządzony jest jego dom. Gwiazda TVN-u nie schodzi z ramówki od wielu lat, a jego majątek stale się powiększa. Zobacz, jak mieszka w swoim czterech ścianach.

Tak mieszka Wojewódzki! Wanna w banknotach
Wojewódzki chętnie dzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami, dlatego uważni obserwujący wiedzą, jak mieszka na co dzień. (AKPA, AKPA)

Wojewódzki na swój status pracował bardzo długo. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych postaci polskiego show-biznesu, jednak na początku zaczynał od skromniejszych posad. Pierwsze kroki stawiał jako dziennikarz w "Magazynie Muzycznym", a następnie felietonista w "Przekroju" czy "Wproście".

Dopiero "Idol" pozwolił mu na wybicie i dotarcie do większego grona odbiorców. Otrzymał swój prywatny talk-show, z którym związany jest do dziś. Przez wiele lat dziennikarz dorobił się pokaźnego majątku. Jest to efekt także licznych przedsięwzięć, których jest udziałowcem. Dziś może pozwolić sobie na życie w luksusie, co widać także po rozmiarach i wystroju jego domu.

Jak mieszka Kuba Wojewódzki?

Wojewódzki chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami na swoich social mediach. Gwiazda telewizyjnego show często pozuje w swoim domu, dlatego część jego obserwatorów mogła zauważyć już, jak mieszka. Dodatkowo prowadził show "250 m Kuby Wojewódzkiego", w którym zapraszał gości do swojego prywatnego mieszkania, w którym nie mieszka jednak na co dzień. Jak więc mieszka Wojewódzki?

Z pewnością jego apartament jest bardzo przestronny. Urządzony został w nowoczesnym stylu. Nie brakuje zaskakujących dodatków. Uwagę zwraca między innymi oryginalny żyrandol w salonie.

Tłem dla nowoczesnych mebli są białe ściany i klasyczna drewniana podłoga. Ten trik pozwolił Wojewódzkiemu uniknąć wrażenia przesady we wnętrzach.

Jednak bywa, że gwiazdor lubi chwalić się przepychem. Spójrzcie sami na tę wannę, obłożoną banknotami. Miejmy nadzieję, że to nie jest stały element wystroju, a jedynie "czasowa ekspozycja". Ale kto tam Wojewódzkiego wie...

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: OSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić