Tak obecnie wygląda Brooke z "Mody na Sukces". Aż trudno uwierzyć

62

"Moda na sukces" kończy w tym roku 35 lat. Swego czasu jedną z najpopularniejszych i najdłuższych oper mydlanych świata, śledziła niemal cała Polska. Każdy kojarzy postać Brooke, graną przez Katherine Kelly Lang. Aktorka mimo upływu lat prawie nic się nie zmieniła. Aż trudno uwierzyć!

Tak obecnie wygląda Brooke z "Mody na Sukces". Aż trudno uwierzyć
Moda na sukces. (AKPA, AKPA)

23 marca minęło 35 lat od premiery "Mody na sukces". W Polsce pierwszy odcinek wyemitowano jednak dopiero w 1994 roku. Opera mydlana z miejsca stała się prawdziwym hitem, który przyciągał przed telewizory miliony widzów.

Brooke z "Mody na sukces"

Jedną z głównych i najpopularniejszych postaci była Brooke Logan. Przez lata walczyła o swoją największą życiową miłość - Ridge'a Forrestera. W międzyczasie wikłała się w romanse z jego ojcem, bratem czy kuzynem. Fani wyliczyli, że Brooke Logan stawała na ślubnym kobiercu aż 21 razy.

W tę kultowa postać wcieliła się Katherine Kelly Lang. Do obsady serialu dołączyła w wieku 26 lat. Niedawno obchodziła 60. urodziny i nadal pracuje na planie "Mody na sukces".

Katherine była dwukrotnie zamężna. Ze Skottem Sniderem, za którego wyszła w 1989 ma dwóch synów: Jeremy’ego i Juliana. Z Alexem D’Andrea ma córkę Zoe Katrinę. Ma także wnuki, z którymi kocha spędzać czas. Często o nich mówi i udostępnia ich zdjęcia oraz krótkie filmiki.

Pomimo upływu lat aktorka wygląda niemal tak samo. Nie ukrywa, że korzysta z medycyny estetycznej, ale poddaje się tylko niezbędnym i mało inwazyjnym zabiegom. Wciąż jest aktywna fizycznie. Chodzi na siłownię, jeździ na rowerze, a wolne chwile spędza na grzbiecie swojego wierzchowca, którym chwali się w mediach społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Antek Królikowski wywołał kilka afer. Teraz mówi, że jest chory
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić