Małgorzata Duży| 

Tak wygląda 28-letnia córka Seana Penna. Zachwyca urodą

10

Z okazji premiery swojego filmu "Flag Day" Sean Penn pokazał się publicznie z piękną kobietą. Dylan Frances, to 28-letnia córka amerykańskiego aktora, zagrało ze swoim tatą w jego najnowszej produkcji.

Tak wygląda 28-letnia córka Seana Penna. Zachwyca urodą
Sean Penn pokazał się na czerwonym dywanie w towarzystwie swojej 28-letniej córki (fot. Getty)

Sean Penn był mężem Robin Wright i z tego związku zrodziło się dwoje dzieci: córka Dylan Frances i syn Hooper Jack. Zarówno córka, jak i syn Penna poszli śladami rodziców i dzisiaj zajmują się aktorstwem.

Dylan pojawiła się u boku ojca na premierze filmu, w którym zagrała jedną z głównych ról. 28-latka wcieliła się w córkę głównego bohatera, którego grał Sean Penn.

Bynajmniej nie będzie to debiut aktorki na filmowym ekranie. Dylan Frances zagrała już w kilku produkcjach, m. in. "Condemned" czy "Elvis & Nixon".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W środę 11 sierpnia odbyła się premiera filmu, w którym zagrali ojciec i córka. Dylan Frances chętnie pozowała na czerwonym dywanie ze słynnym tatą. Jej połyskująca cekinowa sukienka przykuwała uwagę.

28-latka wywodzi się ze związku Seana Penna i Robin Wright. Związek ten rozpadł się ostatecznie w 2010 roku. Warto dodać, że w październiku 2016 aktor związał się z australijską aktorką Leilą George, którą poślubił w roku 2020.

Zobacz także: "Pig" z Nicolasem Cage'm. Zobacz zwiastun
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić