Takie imię dała dziecku Ola Domańska. "Jest neutralne płciowo"

385

Aleksandra Domańska w końcu zdradziła, jakie imię nosi jej syn. Aktorka twierdzi, że jest ono neutralne płciowo. Jednocześnie gwiazda podkreśla, iż "to nie jest żaden wybryk natury".

Takie imię dała dziecku Ola Domańska. "Jest neutralne płciowo"
Aleksandra Domańska (AKPA)

W zeszłym roku Aleksandra Domańska została mamą. Ciążę ukrywała bardzo długo. Gdy dziecko pojawiło się na świecie, aktorka zapewniła publicznie, że będzie wychowywać je w neutralny sposób.

Podkreślała, że chce nadać mu imię, które nie będzie stanowić żadnego ograniczenia. -Imię gender neutralne, moi mili hejterzy, to nie jest żaden wybryk natury. Takim imieniem jest na przykład Alex, Kai, Max, Eli, Ari, Ariel, Aron, Sasha. Czy są one wydziwaczone? - pisała w sieci.

Dziękuję ci losie, że moje życie obfituje w takie chwile, wydarzenia i ludzi, dzięki którym czyjeś imię nie jest dla mnie powodem do niezdrowej ekscytacji. Życzę wam jak najlepiej i dużo akceptacji - stwierdziła Domańska.

Aleksandra Domańska strzeże prywatności swojej pociechy. Nie pokazuje w sieci wizerunku syna.

Dlaczego miałabym to robić swojemu dziecku? Dlaczego jego wizerunek miałby funkcjonować w internecie w momencie, w którym on o tym nie zadecydował. (...) Chcę, żeby on decydował o swoim życiu. (...) Niech bejbik ma czystą kartę! - wyjaśniła "Pomponikowi".

Aleksandra Domańska ujawniła imię syna

Dopiero teraz aktorka zdradziła, jakie imię nosi jej synek.

Cześć. Mam na imię Aleksandra. Jestem mamą Ariela. Artystką serca. Kobietą poszukującą, próbującą, doświadczającą, popełniającą błędy. Jestem. Oddycham. Zmieniam się. Mienię się milionem barw - napisała na Instagramie.

W komentarzach pojawiły się różne opinie na temat imienia Ariel. Jedni są zachwyceni, a inni... wręcz przeciwnie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Co sądzicie o imieniu Ariel? Podoba wam się wybór Aleksandry Domańskiej?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina bal charytatywny Omeny Mensah: "To była symboliczna kwota"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić