aktualizacja 

To denerwuje Viki Gabor. 15-latka podała dwie rzeczy

42

Viki Gabor to jedna z najsłynniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Setki tysięcy fanów obserwują wokalistkę w mediach społecznościowych, między innymi na TikToku. To na tej platformie zdradziła, co ją bardzo denerwuje. 15-latka wymieniła dwie rzeczy.

To denerwuje Viki Gabor. 15-latka podała dwie rzeczy
To denerwuje Viki Gabor. 15-latka podała dwie rzeczy (Instagram, @vikigaborofficial)

Viki Gabor zasłynęła dzięki udziałowi w programie "The Voice Kids", a największy rozgłos przyniosło jej zwycięstwo Eurowizji Junior. Dziś jest jedną z najsłynniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Choć ma dopiero 15 lat, o nastolatce słyszały już miliony. Występuje bowiem podczas imprez telewizyjnych, a oprócz tego, swoim wyglądem wzbudza niemałe kontrowersje.

Choć Gabor jest wzorem dla młodych, nieco starsze pokolenia krytykują artystkę za zbyt wyzywający i niepasujący do jej wieku styl. 15-latka niejednokrotnie podkreślała, że szuka swojej własnej drogi nie tylko w muzyce, ale również w modzie. - Na razie szukam czegoś swojego, nie chcę być kopią żadnego artysty. (...) Pojawia się wiele komentarzy, że ubieram się niestosownie, jak na mój wiek. Ja tak nie myślę, moi rodzice tak nie myślą - przyznała w rozmowie z Onetem.

Viki Gabor wie, czego chce. Jest zdecydowana i konkretna, dlatego stara się nie przejmować negatywnymi komentarzami. Pewna siebie nastolatka dosadnie zaznaczyła, co ją denerwuje. Zrobiła to na TikToku.

To denerwuje Viki Gabor. 15-latka podała dwie rzeczy

Pod jednym z najnowszych filmików Gabor, pojawiło się pytanie od fanki. Była ciekawa, czy 15-latkę drażni pisownia jej imienia z literą "W", a nie "V" na początku. - Denerwuje cię, jak ktoś napisze Viki przez "W"? - czytamy w komentarzu. Gwiazda odpowiedziała twierdząco. Wymieniła jeszcze jedną rzecz, która działa jej na nerwy. - Yee i Viktoria - pisze Gabor (pisownia oryginalna).

Viki Gabor na co dzień korzysta ze zdrobnienia swojego imienia. Jest to jednocześnie jej pseudonim sceniczny. Oficjalnie wokalistka nazywa się Wiktoria Gabor przez "W". Przez lata z pewnością przyzwyczaiła się do litery "V", zwłaszcza, że mieszkała w Hamburgu, a następnie w Wielkiej Brytanii.

Zobacz także: Viki Gabor odpiera zarzuty o powiększanie ust: "Ludzie są bardzo kreatywni"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić