To naprawdę on. Szaleństwo w Murowanej Goślinie. Nagranie robi furorę

20

Mieszkańcy Murowanej Gośliny na długo zapamiętają koncert, który zagrał tm Qeubonafide. Ciechanowski raper po raz kolejny wcielił się w rolę Jakuba i dał jedyny w swoim rodzaju występ na miejskim rynku. Nagrania z imprezy robią furorę w mediach społecznościowych.

To naprawdę on. Szaleństwo w Murowanej Goślinie. Nagranie robi furorę
Quebonafide w Murowanej Goślinie (Facebook)

Trasa "Jakub on stage" na zawsze zapisze się w historii polskiego hip-hopu. Quebonafide ma już za sobą oficjalną trasę w największych polskich miastach. Raper nie dokończył jednak jeszcze wyjątkowego projektu "Jakub on stage". W ramach tej inicjatywy wraz ze swoją ekipą nadal będzie odwiedzać mniejsze miasta, miejscowości oraz wsie.

Gromadzący się na tego typu występach fani nie usłyszą tam jednak jego hitów, a piosenki znane z telewizji czy prywatek i dyskotek. Jak dotąd raper z Ciechanowa odwiedził m.in. Raciąż czy Festiwalu Masła w Lubochnii.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Quebonafide odwiedził Murowaną Goślinę

W miniony weekend Quebonafide pojawił się w Murowanej Goślinie. To niewielkie miasto w województwie wielkopolskim. Według danych z 2019 roku liczy ok. 10 tys. mieszkańców.

Ostatnie kilka kilometrów drogi prowadzącej do Murowanej Gośliny raper wraz ze swoją ekipą pokonali na rowerach. Ubrany w szerokie spodnie oraz za dużą koszulkę z kołnierzykiem artysta zagrał cały koncert w kasku rowerowym na głowie. Na zgromadzonych pod sceną fanów czekały takie hity, jak "Ściernisko" czy czołówki "Rodziny Zastępczej" oraz "Świata Według Kiepskich".

Na popularnej stronie "Hype" na Facebooku stwierdzono, że Murowana Goślina "jako pierwsza na świecie zrobiła pogo do Agnieszki oraz Świata Według Kiepskich".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na fanów Quebonafide czekały również inne atrakcje. Ochotnicy wzięli udział w konkursie pompek na scenie, w którym do wygrania był rower rapera. Artysta zaprosił na scenę również kilka osób, które przedstawiły swoje umiejętności rapowania.

Na opublikowanych w sieci nagraniach widać, że tłumnie zgromadzona publiczność świetnie się bawiła. Ostatnie cztery występy w ramach "Jakub on stage" zaplanowano na 13 i 20 sierpnia oraz 2 i 4 września. Ich lokalizacja nie jest jeszcze znana.

Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić