aktualizacja 

Tomasz Kammel i Ida Nowakowska nie znikają z TVP. Wkrótce znów ich zobaczymy

10

Ostatnimi czasy w programie "Pytanie na śniadanie" doszło do znaczącej rewolucji kadrowej, skutkującej pożegnaniem ze stanowiskiem wszystkich dotychczasowych gospodarzy. Nie oznacza to jednak, że nie zobaczymy ich już więcej na ekranach TVP. Szczególnie dotyczy to Tomasza Kammela i Idy Nowakowskiej.

Tomasz Kammel i Ida Nowakowska nie znikają z TVP. Wkrótce znów ich zobaczymy
Znów zobaczymy ich w TVP? (AKPA, AKPA)

Już od pewnego czasu krążyły plotki o nadchodzących dużych zmianach w obsadzie "Pytania na śniadanie". W końcu, po przejęciu sterów przez nową dyrekcję, zdecydowano się na radykalne rozwiązanie - zwolnienie wszystkich dotychczasowych prowadzących, z którymi program kojarzył się od lat. Wśród tych, którzy musieli opuścić studio śniadaniowe, znaleźli się między innymi Tomasz Kammel, Ida Nowakowska oraz duet znany jako "Kurzopki".

Jednakże, mimo gruntownych przemian w porannym pasmie TVP, nadzieja na dalszą obecność ulubionych twarzy programu w innych projektach telewizji publicznej nadal tli się wśród widzów. Jak się okazuje, część ekipy "PnŚ" pozostaje na antenie, choć w innej roli.

Kammel i Nowakowska nie znikną z TVP

Mowa tu konkretnie o Tomaszu Kammelu i Idzie Nowakowskiej. Niebawem będziemy mogli zobaczyć ich ponownie na ekranach. Według informacji podanych przez branżowe media, w tym serwis Wirtualne Media, obydwoje pojawią się w nadchodzącej edycji programu "The Voice Kids", którego premiera zaplanowana jest już na luty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Zakościelny o powrocie serialu "Kryminalni". "Dostałem taką propozycję"

Warto jednak podkreślić pewien istotny szczegół. Odcinki, które zobaczymy w przyszłym miesiącu, zostały nagrane jeszcze przed jesiennymi zmianami w "Pytaniu na śniadanie". Oznacza to, że choć formalnie Kammel i Nowakowska nie znikają z anteny TVP, to materiał, który ujrzymy, nie będzie świeżo produkowany po reorganizacji programu.

Co do przyszłości i losu odcinków na żywo w "The Voice Kids" oraz ewentualnych zmian w kolejnym sezonie tego show, na chwilę obecną pozostaje to niejasne. Nie wiadomo, czy i jakie przetasowania mogą nastąpić, jeśli program będzie kontynuowany.

Autor: ASD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić