Angelika Karpińska| 

Top modelka zaginęła w ubiegłym roku. Wiadomo, co się z nią stało

133

Eloisa Pinto Fontes, top modelka, która występowała w prestiżowych pokazach i pojawiła się na okładkach światowych magazynów, została odnaleziona w brazylijskich slumsach. Była "całkowicie zdezorientowana".

Top modelka zaginęła w ubiegłym roku. Wiadomo, co się z nią stało
Top modelka zaginęła rok temu w Nowym Jorku

26-letnia Eloisa Pinto Fontes zaginęła w Nowym Jorku rok temu, po wzięciu udziału w pokazie Dolce & Gabbana. W tym tygodniu kobieta została odnaleziona, gdy wędrowała po slumsach Rio de Janeiro.

Top modelka odnaleziona. Trafiła pod opiekę psychiatrów

Funkcjonariusze dostali zgłoszenie, że 26-latka przez dwa dni kręciła się po okolicy i najwyraźniej nie wiedziała, co się dzieje. Władze przekazały, że była "całkowicie zdezorientowana" i zabrano ją kliniki psychiatrycznej.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Z najnowszych informacji wynika, że ​​modelka jest pod opieką, a członkowie jej rodziny otrzymują aktualne informacje na temat jej stanu. Lokalne media przekazały, że gdy ją znaleziono, miała przy sobie plecak zawierający jej kontrakty z międzynarodowymi agencjami modelek i referencje od znanych fotografów.

Brazylijka mieszkała w USA, gdzie pracowała dla znanych marek modowych. Pojawiła się na okładkach magazynów "Elle", "Grazia" i "Glamour". Występowała również w prestiżowych pokazach mody. W latach 2014-2016 była żoną 38-letniego rosyjsko-rumuńskiego supermodela Andre Birleanu. Mężczyzna sprawuje opiekę nad 7-letnią córką pary.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zobacz także: Klaudia El Dursi wspomina "Top Model": "Mam ogromną wdzięczność do tego programu"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić