aktualizacja 

Tu książę stracił dziewictwo. Wie już cała okolica

19

Książę Harry w swojej biografii zdradził wiele pikantnych szczegółów, m.in. to, z kim i kiedy stracił dziewictwo. Do pierwszego zbliżenia księcia doszło na polu we wsi Norton. Obecny właściciel posiadłości zastanawia się, czy nie powinien... umieścić tam tablicy pamiątkowej.

Tu książę stracił dziewictwo. Wie już cała okolica
Książę Harry wyznał, z kim i kiedy stracił dziewictwo (Getty Images)

Książę Harry w głośnej autobiografii "Spare" ujawnił wiele pikantnych szczegółów na temat życia oraz dorastania w rodzinie królewskiej. Napisał prawdę na temat stosunków między członkami rodziny oraz zdradził, jak był traktowany na dworze. Podzielił się nawet opowieścią o utracie dziewictwa.

Tablica pamiątkowa na cześć Harry'ego?

17-letni wówczas książę miał swój pierwszy raz z 19-letnią Sashą Walpole. Stało się to na polu we wsi Norton, w hrabstwie Wiltshire. Dziś tuż obok tego miejsca mieszkają Anna Pitt-Stanley i Dean Ellwood.

Myślę, że mógłbym umieścić niebieską tablicę na tym polu, ale nie sądzę, by wielu ludzi było tym zainteresowanych – stwierdził Dean Ellwood w wywiadzie dla "Sun Online".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Mosty między księciem Harrym i jego rodziną są już spalone?,

Jak dodała Anna, wszyscy mieszkańcy wiedzą, co się wydarzyło na polu. Nikt jednak o tym nie mówi i nikt też nie ma zamiaru "zakładać jakiegoś sklepiku z pamiątkami".

Harry nie powiedział o niczym Sashy. Kobieta, z którą stracił dziewictwo, była bardzo zaskoczona, gdy dowiedziała się, że historia znalazła się w biografii. W wywiadzie u Piersa Morgana żaliła się, że było to dla niej bardzo niekomfortowe i wolałaby zostać uprzedzona.

Od tego czasu ludzie zaczęli wypytywać o mnie rodzinę i przyjaciół. Mogłam się nie przyznawać, ale to i tak nigdy się nie skończy. Przecież i tak będą drążyć, dopóki nie dojdą do prawdy – powiedziała.

40-letnia dziś kobieta przyznała, że z księciem tego kroku nie planowali. Wszystko wydarzyło się bardzo szybko, a co najważniejsze - pod wpływem alkoholu. Później już nigdy nie wrócili w rozmowach do tej sytuacji.

Przyjaźniliśmy się. Seks z kumplem w polu po pijaku to nic fajnego. (...) To on zrobił pierwszy krok. Nie wiem, jak do tego doszło. Paliliśmy i to po prostu się stało. Pocałował mnie, a byliśmy dość mocno pijani. Trochę się zapędziliśmy - opisywała Sasha.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić