Ukochany Manowskiej ma za sobą ciężkie chwile. "Nie wiem, ile czasu mi zostało"

19

Prezenterka Marta Manowska znalazła nową sympatię na planie "Rolnik szuka żony". Para podróżuje teraz po Meksyku. Wybranek dziennikarki ma za sobą poważną chorobę i operację, po której mógł już się nie obudzić. To zmieniło jego podejście do życia i popchnęło do spełniania marzeń.

Ukochany Manowskiej ma za sobą ciężkie chwile. "Nie wiem, ile czasu mi zostało"
Ukochany Manowskiej ma za sobą ciężkie chwile. "Nie wiem, ile czasu mi zostało" (Instagram)

Prowadząca program "Rolnik szuka żony" związała się z bratem jednego z uczestników. Marta Manowska i Robert Bodzianny podróżują teraz po Meksyku. Zwiedzanie świata to wielka pasja nowego ukochanego prezenterki. Bodzianny zaczął się w niej spełniać po traumatycznych doświadczeniach.

W 2019 roku wyruszył w podróż dookoła świata. Na swoim blogu podróżniczym relacjonował wizyty m.in. na Fidżi, Bali, Boreo, a także w Austalii, Tonga i Nowej Zelandii. Z powodu pandemii przerwał podróż dookoła świata i po 452 dniach wrócił do Polski. Spotkał się z rodzinną i poznał Manowską.

Impuls do zwiedzania świata i cieszenia się życiem Bodzianny dostał, kiedy wygrał walkę z ropniem trzustki. W 2018 roku konieczna była operacja. 37-latek podkreśla, że wiara była dla niego wielkim wsparciem, kiedy dowiedział się, że po operacji może się nawet nie obudzić.

Gdy stanąłem twarzą w twarz ze śmiercią, okazało się, że to nie jej powinienem się bać. [...] nie wiem, ile czasu mi zostało, ale już mam pewność że gdy Bóg tak zdecyduje i następnym razem wyślę po mnie swojego pracownika, to zbije z nią piątkę, uśmiechnę się i powiem: było pięknie, chodźmy! [...] Nie śmierci się bójmy, tylko niewykorzystanej okazji. Żyjemy raz. Nie pozwólmy, żeby strach nas ograniczał, a rzeczy materialne przesłaniały tego co tak naprawdę się liczy - pisał na blogu partner Marty Manowskiej.
Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić