"Upokarzające". Aktorka zdradza, co kazał jej robić Tom Cruise na planie filmu

48

Aktorka Thandie Newton w wywiadzie wspominała współpracę z Tomem Cruisem. Przeżyła koszmar.

"Upokarzające". Aktorka zdradza, co kazał jej robić Tom Cruise na planie filmu
Tom Cruise stresował koleżankę z planu (Getty Images)

Złe wspomnienia. Thandie Newton, która obecnie gra w serialu "Westworld", w 2000 r. pojawiła się w "Mission: Impossible 2", gdzie współpracowała z Tomem Cruise'em. W rozmowie z serwisem Vulture Newton aktorka wspominała te czasy. Opisała, jakim człowiekiem jest Cruise. Przyznała, że się go bała.

Był bardzo dominujący. Bardzo się starał sprawiać wrażenie miłej osoby. Ale ta presja. On brał wszystko na swoje barki. Myślę, że był przekonany, iż tylko on potrafi zrobić wszystko najlepiej, jak się da – powiedziała Newton.
Zobacz także: Serialowy Dziki Zachód. Zobaczcie wyjątkową promocję "Westworld"

Współpracowała z Tomem Cruise'em. Przyznała, że się go bała.

Newton wspominała nagrywanie jednej sceny, w której występowali tylko ona i Cruise. Reżyser filmu John Woo podjął decyzję, że nie będzie mówił po angielsku na planie, co utrudniało pracę. Cruise nie był zadowolony z występu Newton. Zdenerwował się do tego stopnia, że zmusił ją, by zamieniła się z nim rolami, chcąc pokazać, czego oczekuje od niej w tej scenie:

Odegraliśmy całą scenę, ja jako jego postać […] a on jako moja. To była najmniej pomocna rzecz, jaką potrafię sobie wyobrazić. Sprawiła, że byłam jeszcze bardziej przerażona i niepewna siebie. To było upokarzające. Ale on po prostu starał się jak diabli.

Gdy Cruise zadzwonił następnego dnia, Newton sądziła, że będzie ją przepraszał. Ale on powiedział, że będą musieli powtórzyć zdjęcia do tej sceny. Kiedy przyszło do powtórki, Newton była wściekła i zagrała, tak jak powinna.

Zrozumiałam, czego oczekiwał. Chciał po prostu samicy alfa. Postarałam się najlepiej, jak potrafiłam. Ale to niej jest najlepsza droga, aby ktoś dał z siebie wszystko.

Newton zauważyła jednak, że zachowanie Cruise'a było spowodowane stresem, a ona ostatecznie świetnie się bawiła na planie "Mission: Impossible 2".

Autor: KBS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić