Patryk Vega pokazał zdjęcie z młodości. Fani: "To naprawdę ty?!"

74

Patryk Vega w ciągu ostatnich kilku lat diametralnie się zmienił. Dziś wygląda zupełnie inaczej niż wtedy, gdy zaczynał swoją reżyserską karierę. Nie wszyscy jednak wiedzą, że to nie pierwsza tak znaczna metamorfoza filmowca.

Patryk Vega pokazał zdjęcie z młodości. Fani: "To naprawdę ty?!"
Patryk Vega pokazał zdjęcie sprzed 26 lat. (Instagram, @patryk_vega_official)

Patryk Vega wzbudził spore zainteresowanie internautów zdjęciem, które niedawno wrzucił na Instagrama. Na fotografii widać nastolatka z długimi włosami, w stylowym, à la gangsterskim ubraniu.

Patryk Vega jako 18-latek. Fani oszaleli

"Poznajecie?" - reżyser zapytał w poście. Okazuje się, że fotografia pochodzi z 1995 roku i przedstawia reżysera w wieku 18 lat. Trzeba przyznać, że bardzo się zmienił. Fani podkreślają jednak jedno - oczy pozostały te same.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Reżyser zrobił tym zdjęciem furorę w sieci. "Fryzura the best", "kozak", "jaki gangster" - to tylko niektóre z komentarzy, które posypały się pod postem. Fani chwalą Vegę przede wszystkim za modny styl.

Niektórzy zwrócili także uwagę na rzucające się w oczy obuwie. "Buty New Rock! 4 weekendy pracowałem w Pizza Hut, żeby je kupić. Nikt tego nie rozumiał" - napisał jeden z internautów.

To nie jedyna przemiana w życiu sławnego reżysera. W ciągu ostatnich lat Patrykowi Vedze ubyło ponad 50 kg. Reżyser wyznał kiedyś w jednym w jednym z wywiadów, że czuł się źle w swoim ciele, postanowił więc zmienić nawyki żywieniowe. "Będę na diecie do końca życia, jeśli chcę to utrzymać" - wyznał wówczas.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić