Ujawnił zapis rozmowy z Frizem. "Ekstremalny przejaw braku honoru"

51

Kiedy internauci zaczęli już powoli zapominać o głośnym swego czasu konflikcie Sylwestra Wardęgi z Frizem z "Ekipy", szef "Watahy" na nowo zaognił sytuację w swoim nowym filmie. Friz nie wytrzymał i osobiście zwrócił się do YouTubera. Poleciały iskry.

Ujawnił zapis rozmowy z Frizem. "Ekstremalny przejaw braku honoru"
Wardęga wrócił do konfliktu z Frizem (YouTube)

Sylwester Wardęga miesiąc temu zaczął publikować filmy, związane z popularną "Ekipą", której zarzuca m.in. hipokryzję, plagiat piosenki, a jednej z członkiń także kradzież grafiki. Największe kontrowersje wywołała ostatnia sprawa.

Wardęga kontra Fritz. Spór na YouTube trwa

Po kilku tygodniach kiedy temat zaczął ucichać, Wardęga postanowił go odświeżyć. W swoim najnowszym materiale na YouTube mówi o vlogerach, którzy reklamują nieistniejące lub szkodzące zdrowiu produkty, nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności.

Wardęga zaczął także udzielać się instagramowym profilu Wersow, która pobrała grafikę z internetu i używała jak swojej bez licencji. Zamiast załatwić sprawę od strony prawnej, influencerka po prostu zamazała kradzione logo na swoich filmikach.

Pod jednym ze zdjęć Weroniki Wardęga skrytykował ją za "olanie" tematu grafiki. "Może zachowaj resztki godności i najpierw wykup logo a dopiero potem odpoczywaj?" - napisał szef "Watahy".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Friz napisał do Wardęgi. "Brak honoru"

Frizowi, który prywatnie jest narzeczonym Wersow, najwyraźniej się to nie spodobało. Szef "Ekipy" zwrócił się do Wardęgi w prywatnej wiadomości, zarzucając mu m.in. brak honoru. Wardęga umieścił w wideo na YouTubie zrzuty ekranu z rozmowy.

Członkowie Ekipy okradają ludzi, a kiedy ktoś o tym wspomina, jest oskarżany o brak honoru - mówi Wardęga w materiale.

Czytaj także:


Sylwester Wardęga zapowiada dalszą walkę z "Ekipą". Friz do tej pory nie odniósł się do opublikowanej w sieci treści rozmów z YouTuberem.

Zobacz także: Michał Gała komentuje wpadkę Wersow: "Kłamstwo ma krótkie nogi"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić