Werner zniknęła z "Faktów". Wymowny komentarz Kolendy-Zaleskiej

197

W końcu i gwiazda "Faktów" udała się na urlop. Ostanie wydanie "Faktów" Anita Werner poprowadziła 6 stycznia. Jak jednak można dowiedzieć się, śledząc profile Werner w mediach społecznościowych, nie tylko widzowie za nią tęsknią. Znaczący komentarz zamieściła także Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Werner zniknęła z "Faktów". Wymowny komentarz Kolendy-Zaleskiej
Czym w ostatnich dniach zajmuje się Anita Werner? (AKPA, AKPA)

Ostatnie dni Anita Werner spędza w głównej mierze na aktywnościach fizycznych. Gwiazda TVN udała się z partnerem w Beskidy, a wyjazd relacjonuje w mediach społecznościowych, zachwalając ładną pogodę. Chwali się również swoimi małymi sukcesami.

Taki piątek to ja uwielbiam! Beskidy też! 10 km, w górę i w dół, dało nieźle w kość, ale dostarczyło i tlenu, i endorfin. Góry, las, słońce, cisza – idealnie! (...) Kto był, ręka w górę, a kto nie był, niech sprawdzi, jak tu pięknie – napisała Anita Werner na Instagramie.

Anita Werner ma "wychodne". Katarzyna Kolenda-Zaleska za nią tęskni

Nie tylko widzom brakuje obecności Anity Werner na antenie TVN. Tęsknocie za dziennikarką dała wyraz również jej koleżanka – Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Pod jednym z urlopowych zdjęć Werner pojawił się wymowny komentarz dziennikarki.

O jakie super zdjęcie! A ja w pracy i wyjątkowo bez ciebie – ubolewała Katarzyna Kolenda-Zaleska pod jednym ze zdjęć Werner na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Anita Werner nie kazała koleżance długo czekać na odpowiedź. Mimo że dziennikarki na razie nie będą mogły spotkać się osobiście, Werner postanowiła – drogą wirtualną – wysłać koleżance dobre życzenia.

Kasia, dużo górskiej energii wysyłam – odpisała koleżance Anita Werner.
Zobacz także: Zobacz też: Grondecka: logistyka jest teraz nieco trudniejsza. Najświeższa relacja z Afganistanu
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić