Wiktoria Gąsiewska będzie rozczarowana tą opinią. "Zbyt mało"

12

Karolina Korwin-Piotrowska słynie z tego, że nie gryzie się w język i lubi przedstawiać szczere opinie. Tym razem odniosła się do Wiktorii Gąsiewskiej, która zagrała w "Krime Story. Love Story".

Wiktoria Gąsiewska będzie rozczarowana tą opinią. "Zbyt mało"
Wiktoria Gąsiewska (AKPA)

Dziennikarka uważnie przyjrzała się produkcji "Krime Story. Love Story". Film ewidentnie się jej nie spodobał.

(...) początek jest niezły, nawet mamy ekspozycję bohaterów, ale po kilkunastu zaledwie minutach zaczyna się bałagan tak wielki, że filmowa Marie Kondo nie dałaby rady tego poukładać - oceniła Karolina Korwin-Piotrowska na Instagramie.

Uważa, że reżyserowie nie opanowali podstaw warsztatu. Karolina Korwin-Piotrowska dostrzega też pozytywy. Ocenia, że dobrze dobrano role męskie.

(...) bracia Węgrzyn kochają kino, znają się na nim, gorzej z dyscypliną filmową, warsztatem, umiejętnością montażu i wyrzucania wątków dopchanych do historii na siłę, bez sensu, ładu i składu. Ale aktorstwo fajne, głównie męskie: Cezary Łukaszewicz nareszcie w dużej głównej roli i nie zawodzi, świetny jak zwykle Piotr Witkowski, jego duet z Gabrielą Muskałą to perełka - ja bym z tego zrobiła spin off; cudowni w epizodach: Misiek Koterski, Cezary Żak, Jan Frycz i Krzysztof Kowalewski - ostatnia rola, bezcenne. Jest też ładny piesek, a kino pieski kocha - podreśliła.

Wiktoria Gąsiewska oceniona. Nie jest dobrze

Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała też poczynania postaci, która dominuje w całej historii. W rolę wiodącej bohaterki wcieliła się Wiktoria Gąsiewska.

Potencjał postaci granej przez Wiktorię Gąsiewską, główną postać kobiecą, był większy, może jednak popularność w mediach społecznościowych i celebryctwo nie przekłada się na ekranową charyzmę i talent. Podobnie grupa jej koleżanek: ładna buzia, fajny fryz, wiązanka przekleństw i super stylówka to jednak zbyt mało. Wystarczy na Instagram, na film to zbyt mało. Ale na obrazku wygląda ładnie - podsumowała dziennikarka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Sara Boruc o influencerkach, które szukają bogatego partnera: "To jest smutne"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić