Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Wojciechowska poleciała pracować w USA. Po tym, co zobaczyła, nie mogła się pozbierać

250

Martyna Wojciechowska końcówkę tego roku spędziła na wyjątkowej podróży do USA, gdzie pochyliła się nad problemem bezdomności i głodu. W rozmowie z nami autorka programu "Kobieta na krańcu świata" opowiada, jakie było to dla niej doświadczenie. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Wojciechowska poleciała pracować w USA. Po tym, co zobaczyła, nie mogła się pozbierać
Martyna Wojciechowska poleciała do USA, by pochylić się nad tematem ubóstwa (AKPA, AKPA)

Martynę Wojciechowską spotkaliśmy na planie programu "MasterChef Nastolatki", który wiosną zadebiutuje na antenie TVN. Podróżniczka w kulinarnym show miała wyjątkową funkcję podczas etapu castingów - to właśnie z nią uczestnicy widzieli się tuż przed spotkaniem z jurorami, czyli Dorotą Szelągowską, Michelem Moranem i Tomkiem Jakubikiem.

Zapytaliśmy Martynę, nad czym pracowała w ostatnich tygodniach. Okazuje się, że podróżniczka rozpoczęła już zdjęcia do nowego sezonu programu "Kobieta na krańcu świata". Ma w nim poruszyć m.in. problem ubóstwa i głodu w USA. To tam właśnie poleciała, by nakręcić pierwsze materiały do nowego sezonu swojego programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Martyna Wojciechowska: "Teraz zajmuję się problemem ubóstwa i głodu. Widzę matki, które nie mogą nakarmić swoich dzieci"
Właśnie wróciłam ze zdjęć, gdzie zajmowałam się tematem bezdomności, głodu i skrajnego ubóstwa. Spotykałam się z matkami, które nie mają jak nakarmić swoich dzieci. To było dla mnie ogromnie przejmujące - powiedziała nam Martyna.

Tuż po wylądowaniu w Polsce Martyna zjawiła się w Krakowie na planie programu "MasterChef Nastolatki". Nie ukrywa, że po czasie spędzonym w USA i obserwowaniu, jak żyją ludzie w biedzie, wizyta w studiu pełnym smakołyków, była dla niej osobliwa.

Trudne było dla mnie przeskoczenie ze świata do świata. Teraz znajdujemy się w studiu, które jest wypełnione po brzegi wspaniałym, jakościowym jedzeniem. Te kontrasty, w których my funkcjonujemy i w ogóle te kontrasty, do których dopuszczamy, żeby świat był skonstruowany - żeby jedni ludzie mieli za dużo jedzenia i je wyrzucali, marnowali, a inni żeby nie mieli co włożyć do garnka, jest dla mnie przejmujące - dodała Martyna.

A jakie pomysły na kolejne odcinki swojego programu ma Martyna? Jak zareagowała na propozycję producentów "MasterChefa", by gościnnie dołączyć do ich programu? Na te pytania również znajdziecie w naszym materiale wideo.

Zobaczcie też nasz ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem odcinka był Igor Herbut. Lider zespołu LemON opowiedział, dlaczego trzeba było czekać prawie 6 lat na ich nowy album "Piątka", czy chciałby powrotu show "Must Be the Music" oraz jak pracuje mu się z Sarą James:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Igor Herbut: Dużo się uczę od Sary James. Cieszę się, że mogę jej pomagać w spełnianiu marzeń
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić