Wow! Tak księżna Diana wyglądałaby w długich włosach

12

Księżnej Dianie latami towarzyszyła taka sama fryzura. Krótkie cięcie dodawało jej szyku, elegancji, ale i oryginalności. Dzięki nowoczesnej technologii udało się zwizualizować, jak arystokratka wyglądałaby w długich włosach. Internauci nie kryją zachwytu.

Wow! Tak księżna Diana wyglądałaby w długich włosach
Księżna Diana fot. kadr z filmu "Moja matka Diana" (YouTube)

Księżna Diana jeszcze za życia stała się legendą. Szybko zdobyła serca wielu ludzi i do dziś jest ciepło wspominana. Była także niekwestionowaną ikoną stylu i młode kobiety chętnie chciały się do niej upodabniać. 

Wizerunku księżnej Dianie dopełniała oczywiście krótka fryzura, którą przez lata zajmował się Richard Dalton. W wieku 17 lat został poproszony o bycie stylistą księżnej. Obcinał również włosy Williamowi i Harry’emu, gdy byli małymi dziećmi. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Relacje Diany z brytyjską rodziną królewską. Szczere zwierzenia w biografii ''królowej ludzkich serc''

Księżna Diana w długich włosach

Dzięki nowoczesnej technologii udało się zwizualizować, jak księżna Diana wyglądałaby w długich włosach. Na TikToku udostępniono filmik z tej metamorfozy i internauci są wprost zachwyceni. 

"Prawdziwa królowa", "Jest taka piękna", "Ona jest królową" - piszą internauci pod zamieszczonym nagraniem. 
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Księżna Diana oprócz oryginalnej fryzury i niepowtarzalnego stylu, była także nadzwyczaj inteligentną osobą, jednak często nie dawała po sobie tego poznać. 

Niewątpliwie wyróżniała się na tle całej rodziny królewskiej. Jennie Bond, rzeczniczka prasowa wielokrotnie miała przyjemność przeprowadzić z nią wywiad. Po latach wyznała, jaka księżna Diana była naprawdę. 

"Diana była inteligentną, sprytną i przenikliwą osobą, jednak często była niedoceniana. (...) Było o wiele bardziej elokwentna, logiczna, przenikliwa i silna niż się spodziewałam. Była zabawna i znacznie inteligentniejsza niż dawała po sobie poznać. Była mądrzejszą kobietą, niż sądzili ludzie" - zdradziła po latach rzeczniczka prasowa rodziny królewskiej.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić