Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Woźniak-Starak nagle chwyciła za słuchawkę. Mocne słowa w "Dzień Dobry TVN"

190
Podziel się:

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" w zdecydowany sposób wypowiedziała się na wizji na temat śmierci psa Adama Konkola z zespołu Łzy. To, co powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak, nie spodobało się wydawcy. - Jest to moje zdanie i będę się tego trzymała mimo protestów wydawcy - podkreślała prowadząca.

Woźniak-Starak nagle chwyciła za słuchawkę. Mocne słowa w "Dzień Dobry TVN"
Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" skomentowała śmierć psa Adama Konkola (TVN)

Intensywny czas w pracy Agnieszka Woźniak-Starak odreagowywała ostatnio w tropikach. Wszystko, co dobre, szybko się jednak kończy, dlatego dziennikarka jest już w Polsce i na pełnych obrotach wróciła do pracy - między innymi w "Dzień Dobry TVN".

Woźniak-Starak uwielbia zwierzęta, dlatego jest mocno poruszona śmiercią psa Adama Konkola z zespołu Łzy. Szpic muzyka został zastrzelony na podwórku. Woźniak-Starak postanowiła na antenie TVN skomentować to zdarzenie.

Dziennikarka zasugerowała, że ktoś posiadający broń mógł zabić psa Adama Konkola z premedytacją. - Wiesz co, myślę, że myśliwi nie zawsze się mylą, zawsze jest to dobra podkładka i dobre usprawiedliwienie tego, że ktoś sobie po prostu strzeli do psa - powiedziała prowadząca "Dzień Dobry TVN".

Dziennikarka nie dała za wygraną

Po tej wypowiedzi prezenterka nagle chwyciła za słuchawkę, którą miała w uchu. Prawdopodobnie dostała sygnał od wydawcy, aby nie poruszała dłużej tego tematu. Ona jednak kontynuowała swoją myśl.

Musisz być okrutnym człowiekiem, skoro masz przyjemność ze strzelania do zwierząt. Jest to moje zdanie i będę się tego trzymała mimo protestów wydawcy - dodała.

Woźniak-Starak nie mogła przejść obok tego zdarzenia obojętnie - tym bardziej że sama niedawno straciła swojego ukochanego psa, suczkę Judy.

Zobacz także: Pracodawca sprawdzi paszport covidowy? Woś o stanowisku partii Ziobry
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(190)
Marta
6 miesięcy temu
Brawo Agnieszka, jestes super
Donald
6 miesięcy temu
A co z Panem od prawa i praworządności, Kraśko co łamał prawo jeżdżąc samochodem bez uprawnień?
Margarette 97
6 miesięcy temu
Bardzo popieram Panią Agnieszkę . Zdecydowanie miała racje.
wer
6 miesięcy temu
Jest a moze wyleciał tam taki jeden co uwielbiał jeździć samochodem i pouczać innych nie zawsze w tematach które by ogarniał.
dORCIA
6 miesięcy temu
BRAWO, BRAWO PANI AGNIESZKO SZACUN
wlkp
7 miesięcy temu
BRAWO
WAZNE
7 miesięcy temu
AGNIESZKA TAK TRZYMAJ,EMIGRANT I PIES TO TEZ STWORZENIA BOZE
Ziko
7 miesięcy temu
A już myślałem, że zostanie w tych tropikach... ale wróciła i udaje najmądrzejszą... Szkoda, że tak nie drążyła wyczynów kelnerki z jej mężem...
emilia
7 miesięcy temu
Takie informacje powiny byc omawiane w dzienniku i oglaszac stan wyjatkowy.
rosa
7 miesięcy temu
Rany, ja chyba zacznę oglądać jakąś tv ARABIA (przynajmniej nic nie zrozumiem jak będą klepać głupoty), bo tutaj już nic się nie nadaje do oglądania.
tusk vision n...
7 miesięcy temu
Co to za idiotyzmy, omg.
Ewa
7 miesięcy temu
Taaaa. I z tej miłości do zwierząt spotykają się na jazdach konnych i Hubertusie. I co taki koń może?
Ola
7 miesięcy temu
Zgadzam się z Panią Agnieszką,mysliwych w Polsce jest obecnie ok.150 tys tyle też mamy gorących flint,chłopcy zakupili tę broń za duże pieniądze chcą sobie postrzelać,lobby mysliwskie ma sie obecnie dobrze ,mają nieograniczane pole działania,mogą wchodzić na prywatne posesje i tam dorwać Zwierzę ,Dziki ,Jelenie,Sarny już prawie wytrzebione trzeba pstrzelać do Psów..
TVN
7 miesięcy temu
w pigułce
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić