Wspomniał pierwsze spotkanie z Anną Przybylską. Bieniuk był przerażony

29

Dzień po ósmej rocznicy śmierci Anny Przybylskiej odbyła się premiera filmu dokumentalnego prezentującego życie aktorki. Na uroczystym pokazie "Ani" pojawiła się rodzina i przyjaciele artystki. Jarosław Bieniuk, który był jej mężem, opowiedział w wywiadzie o tym, jak wyglądało pierwsze spotkanie pary.

Wspomniał pierwsze spotkanie z Anną Przybylską. Bieniuk był przerażony
Bieniuk był przerażony po pierwszym spotkaniu z Anną Przybylską. Nie zakochali się w sobie od razu (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Szczęśliwe małżeństwo Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Anna Przybylska poślubiła tenisistę Dominika Zygrę w 2000 r. Jednak małżeństwo nie było udane i już rok później doszło do rozwodu. Aktorka związała się później z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym w 2002 r. doczekała się córki Oliwii. Przez następne lata stanowili jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Po drodze doczekali się kolejnych dzieci: Szymona urodzonego w 2006 r. oraz Jana, który przyszedł na świat pięć lat później.

Życie artystki przerwał nowotwór trzustki. 5 października minęło osiem lat od jej śmierci. Dzień po tej rocznicy odbyła się premiera filmu "Ania".

Pierwsze spotkanie Bieniuka i Przybylskiej

Dziennikarz "Wideoportalu" miał okazję porozmawiać z Jarosławem Bieniukiem podczas uroczystego wydarzenia. Były piłkarz mówił o tym, że był to dla niego wzruszający seans, który przypomniał wiele historii z dawnych lat. Bieniuk wspomniał także o pierwszym spotkaniu z Anną Przybylską.

Poznaliśmy się na jakiejś imprezie w Sopocie, w gronie wspólnych przyjaciół. Pamiętam, że to była śmieszna historia, bo przegadałem wiele czasu z Anią i polubiliśmy się, natomiast nie wiedziałem jeszcze, kim Ania jest. Była na początku swojej kariery. I kolega później powiedział, że fajnie rozmawiało mi się z "tą policjantką".

Bieniuk nie wiedział, o co chodzi koledze. Podzielił się dalszą historią anegdoty, by rozwiać wątpliwości.

Zacząłem się zastanawiać, z jaką policjantką. Czy ona pracuje w policji? On powiedział, że nie. I że gra w jakimś serialu policjantkę. A ja jej wtedy nie znałem. Tak zacząłem kojarzyć Anię i jeszcze przez wiele lat przecinaliśmy się w Trójmieście, bo oboje stamtąd pochodzimy.

Jak przyznaje Jarosław Bieniuk, ich uczucie narastało z czasem. Nie było tu mowy o miłości od pierwszego spojrzenia.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zmęczona porównaniami do matki
Autor: OSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić