Wszyscy o tym plotkowali. Małgorzata Rozenek w końcu potwierdziła

48

Małgorzata Rozenek-Majdan niezmiennie cieszy się sporą popularnością. Celebrytka słynie choćby z tego, że stara się pokazywać światu w jak najlepszej odsłonie. Już nawet tego nie ukrywa, że czasem trochę "podkręca" swoje oblicze.

Wszyscy o tym plotkowali. Małgorzata Rozenek w końcu potwierdziła
Małgorzata Rozenek-Majdan (AKPA)

Małgorzata Rozenek-Majdan to prawdziwa gwiazda telewizji. Kojarzą ją chyba wszyscy Polacy. Gosia jest również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje nowe zdjęcia.

O Rozenek-Majdan bardzo często się plotkuje. Pojawiły się głosy, że... celebrytka podaje nieprawdziwy wiek urodzenia i odmłodziła się o dziesięć lat. Sporo osób twierdzi ponadto, że Małgorzata przerabia swoje zdjęcia, by lepiej wyglądały po publikacji w mediach społecznościowych.

Rozenek-Majdan już nawet nie ukrywa, że tak jest. W rozmowie z Pudelkiem przyznała, że czasem potrafi rozmyślać o jednym zdjęciu nawet przez kilka dni, a na fotce potrafi zmienić "wszystko, włącznie z kolorami".

To zależy od mojego humoru, nastroju i tego, jaki mam w danym momencie vibe. To jest tak jak z ubraniem. Raz zakładasz biały T-Shirt i dżinsy, a raz zakładasz długą suknię z trenem. Wszystko zależy od nastroju - podkreśliła.

Nadmierne używanie Photoshopa? Rozenek-Majdan rozbrajająco szczera

Czy rzeczywiście Małgorzata nadmiernie używa programów do obróbki zdjęć? Gwiazda potwierdziła, że zdarza jej się nawet edytować twarz.

Czy edytuję swoją twarz? Tak, zdarza mi się. Zdarza mi się wygładzać, zdarza mi się zmieniać kolory, Oczywiście, że tak. I powiem ci, że zupełnie nie widzę w tym niczego złego - powiedziała Pudelkowi.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o seksie po ciąży
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić