aktualizacja 

Wyciągnęła 100 zł w Biedronce. Reakcja kasjera powala

292

Tiktoker pracująca w Biedronce nagrał filmik, który stał się hitem internetu. Pokazał na nim, jak wyglądają realia pracy na kasie w dyskoncie. W komentarzach rozbrzmiała prawdziwa burza.

Wyciągnęła 100 zł w Biedronce. Reakcja kasjera powala
Pracownik Biedronki pokazał na TikToku, jak reaguje na kolejną osobę płacącą grubymi pieniędzmi. (GOOGLE MAPS, TikTok, @majkel_bo)

Tiktoker działa na popularnej platformie pod nazwą @majkel_bo. W swoich filmikach pokazuje, jak wygląda praca w dyskoncie i z czym pracownicy muszą się mierzyć każdego dnia.

Nagrania mężczyzny cieszą się ogromną popularnością i mają po kilkaset tysięcy wyświetleń. Największy hit odtworzono ponad dwa miliony razy.

W najnowszym wideo mężczyzna pokazał w żartobliwy sposób, jak wyglądają realia pracy na kasie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 26-letnia dziewczyna Żabsona o zarobkach i inwestycjach: "Mam już cztery działki"

Nagranie z Biedronki hitem internetu

Filmik rozpoczęło się od tego, że klientka zaraz po godz. 6 podeszła do kasy z jedną bułką, której cena wynosiła 33 gr. Pracownik sieci zapytał ją o to, czy "drobniej nie będzie". Odpowiedziała mu, że nie. W związku z tym sięgnął do kasetki i wydał jej 99 zł 67 gr.

Zaledwie klika minut później podeszła do niego kolejna klientka z batonikiem PricePolo XXL, za który miała zapłacić 95 gr. Kobieta również nie miała drobnych. Sprzedawca wyciągnął z kasetki 99 zł i 5 gr.

Następnie cztery minuty po tym zdarzeniu do kasy podszedł następny konsument. Tym razem w koszyku miał tylko dwa ziemniakami. - 23 gr poproszę - powiedział pracownik Biedronki. Ich dialog wyglądał tak samo, jak w przypadku poprzednich dwóch sytuacji.

Jednak zamiast zakończyć się wydaniem przez kasjera odliczonej reszty, pracownik Biedronki położył na ladę wszystkie drobne, które miał w kasetce. W tym momencie w tle słyszymy utwór "Nic nie może przecież wiecznie trwać" w wykonaniu Anny Jantar.

Głos internautów

Do tej pory nagranie odtworzono blisko 2 miliony razy.

"Ludzie traktują sklep jak rozmieniarkę pieniędzy", "Niestety, ale tak to wygląda w każdym sklepie" - piszą internauci.

Pod wideo pojawiło się też wiele historii innych pracowników handlu. Na przykład jedna z osób napisała, że miała sytuację, kiedy mężczyzna podał jej banknot 200 zł, a zakupy były warte 16 zł. Powiedział, że "może mieć problem z wydaniem, bo w kasetce ma tylko 300 zł i to w drobnych". Klient odmówił płatności kartą więc zapytał, czy przyjmie resztę w drobnych. Kupujący wściekł się, nazwał sytuację skandalem i wyszedł bez zakupów.

Ja ostatnio po 10 gr kobiecie wydawałam... Zaznaczyłam, że drobniaków mam dużo. Powiedziałam to tak głośno, aby reszta słyszała. I o dziwo mieli drobne - dodała kolejna z osób.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić