aktualizacja 

Wystąpienie Hołowni. Korwin-Piotrowska reaguje

237

52-latka krótko i dosadnie skomentowała zachowanie marszałka sejmu Szymona Hołowni, który na koniec wtorkowych obrad wygłosił ważny komunikat do posłów.

Wystąpienie Hołowni. Korwin-Piotrowska reaguje
Niespodziewane wystąpienie Szymona Hołowni. Korwin Piotrowska reaguje (GETTY, NurPhoto)

Karolina Korwin-Piotrowska bardzo uważnie śledzi wydarzenia na polskiej scenie politycznej. Kilka dni temu dziennikarka zamieściła na instagramowym profilu kadr z transmitowanej przez TVN24 konferencji liderów dotychczasowej opozycji.

Do zdjęcia telewizyjnego ekranu dołączyła krótki wpis, który rozpoczęła od bezpośredniego zwrócenia się do wspomnianych polityków. - Nie sp***rzcie tego - napisała dosadnie.

Piotrowska śledziła także pierwsze dwa posiedzenia nowej, X kadencji Sejmu. W poniedziałek zadrwiła ze śpiącego Jarosława Kaczyńskiego, a teraz pochwaliła zachowanie Szymona Hołowni z końcówki wtorkowego posiedzenia sejmu. - Brawo - napisała dziennikarka w sieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ostro ocenił Morawieckiego. "Ma obsesję utrzymania władzy"

Wystąpienie Szymona Hołowni. Korwin-Piotrowska reaguje

52-latka odniosła się do słów marszałka Sejmu, który na koniec posiedzenia wygłosił krótkie przemówienie na temat zachowania posłów.

Mikrofony na sali sejmowej zbierają tylko tych, którzy przemawiają. Chciałbym, aby Polki i Polacy, którzy śledzą obrady Sejmu, wiedzieli, że dzisiaj na tej sali, w mojej ocenie, ale myślę, że i wielu z nas, przekroczone zostały standardy demokratycznej debaty - powiedział Hołownia, patrząc się w kierunku posłów Prawa i Sprawiedliwości.

Hołownia zapewnił, że jako marszałek Sejmu nigdy nie będzie okazywał posłom niczego innego niż szacunek i poważanie dla mandatu, który otrzymali od obywateli.

Natomiast gorąco zachęcam państwa do tego, by pogarda, nienawiść, agresja i okrzyki "puknij się w głowę", które dzisiaj słyszeliśmy na tej sali, nigdy więcej na niej nie zagościły, bo są policzkiem wymierzonym tym, którzy poszli do wyborów 15 października tego roku - dodał na koniec.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić