o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

"Z cyklu Facebook pamięta". Poruszające słowa przyjaciela Krzysztofa Krawczyka

27
Podziel się

25 lipca to szczególny dzień dla Andrzeja Kosmali, wieloletniego menadżera Krzysztofa Krawczyka. To właśnie dzisiaj muzyk świętowałby swoje imieniny. Z tej okazji przyjaciel artysty zamieścił w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie i wzruszające wyznanie.

"Z cyklu Facebook pamięta". Poruszające słowa przyjaciela Krzysztofa Krawczyka
Krzysztof Krawczyk (AKPA)
bEEpWKet

Legendarny muzyk Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia br. Śmierć artysty była ogromnym ciosem przede wszystkim dla jego żony Ewy Krawczyk, a także dla wieloletniego przyjaciela i menadżera Krawczyka, Andrzeja Kosmali.

Dzisiaj, 25 lipca, przypadają imieniny Krzysztofa. Z tej okazji Kosmala udostępnił na Facebooku post sprzed roku, na którym zamieścił wówczas wspólne zdjęcie z dawnych lat.

bEEpWKev
Dzisiaj imieniny Krzysztofa. Jednego z najpopularniejszych imion, które nosi też mój najserdeczniejszy Przyjaciel i wielki artysta Krzysztof Krawczyk - napisał przed rokiem Kosmala.

Menadżer Krawczyka nie zapomniał również o życzeniach dla syna artysty. "Tobie Krzysiu i na Twoje ręce dla wszystkich Krzysztofów, w tym Twego Syna najlepsze życzenia wszelakiej pomyślności i łask Bożych!" - napisał

Pod życzeniami Kosmala zamieścił wspólne stare zdjęcie. "My w początkach naszej współpracy i przyjaźni gdzieś około 46 lat temu!" - dodał.

bEEpWKeB

Dzisiaj Facebook przypomniał Andrzejowi Kosmali post sprzed roku. Przyjaciel legendarnego artysty przyznał, że 25 lipca to od wielu lat jeden z najważniejszych dla niego dni. Menadżer Krzysztofa Krawczyka ubolewa, że w tym roku nie może zadzwonić do swojego serdecznego przyjaciela.

Z cyklu FB pamięta: oczywiście 25 lipca to od 47 lat jeden z najważniejszych dla mnie dni w roku, bo imieniny Krzysztofa. Oczywiście, że poznałem w życiu wielu wspaniałych Krzysztofów, ale wybaczcie, że ten był i jest najważniejszy. Dziś niestety nie zadzwonię do Ciebie, ale łączę się z Tobą w głębokiej modlitwie. A na zdjęciu przypominam nasze zdjęcie "z tamtych lat". To były początki naszej współpracy, ale przede wszystkim naszej przyjaźni… Krzysiu! Do zobaczenia! - napisał na Facebooku Kosmala.
bEEpWKeC
Zobacz także: Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEpWKeW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(27)
Nina
2 miesiące temu
Szuka sponsora na pomnik po co ma za swoje robić.
Anna
2 miesiące temu
Pani Ewo bardzo Pani wspołczuję jestem z Panią
Ola
2 miesiące temu
Tego nie da się już ani słuchać ani czytać
bEEpWKeX
Bolo
2 miesiące temu
Ale żenada
Ajzyk i reszt...
2 miesiące temu
Do dzisiaj mu stara brac kontraktorska w Ch-go fakle sle.Zdzichowi wisi 20K Jozek 12K Tadek 10k Ale spoczywaj w spokoju
Adara
2 miesiące temu
Jak nie junior to sprawa pomnika. Niech stawiają jaki chcą.
Bna6
2 miesiące temu
Czego się boisz ..Przeciez GO kochała i On Ciebie.A może wyrzuty sumienia..MODLI SIE PANI ZA KK.NIECH PANU NIE ZAPOMINA O SOBIE BO JEST MASE KRZYWD KTORE PANI WYRZADZILA KK I JEGO RODZINIE JEDNA ZNICH ODSUNELA PANI I POROZNILA OJCA I SYNA ITD.
Mm61
2 miesiące temu
Panie KOSMALA SMIERC SP..KK PRZEZYWAL NAJBARDZIEJ JEGO SYN A NIE PAN I JEGO ZONA..
Lila
2 miesiące temu
Zwykły ramol nie artysta.
domizar
2 miesiące temu
Nie pomogły P.Krawczykowi nawet dwie dawki tego eksperymentu medycznego ale o tym cicho sza.Wspaniały głos. Niech Wszechmogący da mu miejsce w anielskim chórze.
Jan
2 miesiące temu
Kosmala już wtedy w młodości miał jakiś fałsz i cwaniactwo w oczach. A KK przy nim stoi jakby za karę. Żadnej pozytywnej chemii nie ma między nimi. A przy okazji - Laleczka już się rozliczyła z juniorem, czy dalej drze pazurami do siebie?
Wandamaster85...
2 miesiące temu
Zonla do pravu a nie logic testamemtu
Wandamaster85...
2 miesiące temu
Moze dosc Krawczykow
bEEpWKeP
Nena
2 miesiące temu
Kosmali pieniądze uciekły i tak go wspomina...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić