Paww| 

Za sekretem wyglądu Krzysztofa Ibisza stoi jego mama? Zdjęcie mówi wszystko

60

Fani prezentera po jego ostatnim wpisie na Instagramie nie mają wątpliwości, komu Krzysztof Ibisz zawdzięcza urodę oraz młody wygląd. Wystarczyło jedno zdjęcie z mamą.

Za sekretem wyglądu Krzysztofa Ibisza stoi jego mama? Zdjęcie mówi wszystko
Za sekretem wyglądu Krzysztofa Ibisza stoi jego mama? Geny nie kłamią (instagram)

Krzysztof Ibisz to legenda polskiej konferansjerki. Od lat jest uwielbiany przez widzów za swój profesjonalizm oraz nienaganną prezencję. Kilka lat temu wydał nawet książkę poświęconą dobremu wyglądowi, w której zgromadził garstkę porad na zatrzymanie młodości na dłużej. Wielu fanów żartobliwie komentuje jego zdjęcia, pisząc wprost, że jest polskim odpowiednikiem Benjamina Buttona, młodniejącego bohatera hollywoodzkiej produkcji.

Popularny 57-latek przez wiele lat zaprzeczał doniesieniom na temat poddania się operacjom plastycznym i stosowania botoksu. Przekonuje, że swój wyjątkowo dobry wygląd zawdzięcza regularnym treningom oraz zdrowej diecie. Wielokrotnie żartował, że sekretem jego formy jest po prostu odpowiedni oddech.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz zdradził tajemnicę wiecznej młodości: "Wdech i wydech"

Fani po ostatnim wpisie prezentera w social mediach nie mają wątpliwości, kto stoi za sekretem młodości Krzysztofa Ibisza. Celebryta pochwalił się zdjęciem ze wspólnej wycieczki z mamą.

Podróż z Mamą jest wielowymiarowa. Wspaniały czas tylko dla nas. Jedziemy do mojego ukochanego Wrocławia, patrzymy w słońce i wspominamy dobre czasy, tylko te najlepsze chwile. Sentymentalna podróż. Taki pasażer na pokładzie to znakomity życiowy przewodnik.

Fani szybko dostrzegli podobieństwo do kobiety oraz zasypali dziennikarza komplementami. Pod postem pojawił się również komentarz od byłej żony Piotra Żyły.

Mam Cię. Wiecznie młody, wygląd masz po mamie. Serdeczne pozdrowienia - napisała pod zdjęciem Justyna Żyła.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Też uważacie, że Krzysztof Ibisz jest podobny do swojej mamy?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić