Zaczęło się! Pilne poszukiwania Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

3

Nie po raz pierwszy pojawiły się doniesienia medialne, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie chcą już żyć na dwa domy. Poszukują odpowiedniego lokum, w którym zamieszkają z dziećmi aktorki i mamą dziennikarza. Podobno jak najszybciej chcą znaleźć wymarzone gniazdko.

Zaczęło się! Pilne poszukiwania Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (Licencjodawca, AKPA)

Już jakiś czas temu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili związek. Ich relacja od początku budziła dużo emocji. Nie brakowało takich, którzy gratulowali parze, twierdząc, że mamy tutaj do czynienia z doskonałym doborem, ale byli też krytycy. Oni zwracali uwagę na to, że Kurzajewski przyczynił się do rozpadu wieloletniego małżeństwa Cichopek.

Te kontrowersje to już jednak historia. Fakty są takie, że aktorka i dziennikarz razem układają swoje życie i absolutnie nie muszą się z tym kryć. Póki co mieszkają oddzielnie. Maciej ma dom w Starej Miłosnej, a Kasia mieszka na warszawskiej Sadybie. Niebawem ma dojść do zmian!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy Ewa Kasprzyk czuje się seksbombą?

Cichopek i Kurzajewski poszukują domu

"Super Express" ustalił, że para już od ładnych kilku tygodni intensywnie poszukuje nowego domu. Zakochani zamieszkają w nim razem z dziećmi Kasi - Adamem i Helenką, mamą Macieja, a także ze zwierzakami: psem Bono i świnką morską.

Kasia i Maciej budują rodzinne więzi. Dzieci aktorki polubiły jej nowego partnera, spędzają razem czas. Podobnie synowie Maćka. Oni także darzą sympatią jego nową ukochaną - powiedział infromator "Super Expressu".

Gdzie miałoby się znajdować nowe gniazdko Cichopek i Kurzajewskiego? - Szukają domu w lokalizacji, która zapewni dzieciom szybki dojazd do szkoły. Sytuacja na rynku nieruchomości nie jest najlepsza, ceny są coraz wyższe, ale wierzą, że uda im się coś znaleźć w rozsądnej cenie jeszcze przed ślubem. Pani Teresa choruje, a Maciek nie chce zostawiać jej samej. Seniorka traktuje Kasię jak córkę, polubiła także przyszywane wnuki. Cieszy się, że po rozwodzie z Pauliną jej syn znalazł tak wspaniałą kobietę - podsumował rozmówca "SE".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić