Założyli zbiórkę dla słynnej aktorki. Potem stało się coś dziwnego

257

Marzena Kipiel-Sztuka narzeka na trudną sytuację finansową. Znalazła się w niej po zakończeniu produkcji serialu "Świat według Kiepskich". Fani uznali, że nie mogą przejść obok tego obojętnie.

Założyli zbiórkę dla słynnej aktorki. Potem stało się coś dziwnego
Marzena Kipiel-Sztuka (AKPA)

Marzenę Kipiel-Sztukę znają chyba wszyscy. Od ponad 20 lat wcielała się ona w rolę Halinki w kultowym serialu "Świat według Kiepskich".

Teraz jej życie mocno się skomplikowało. Wszystko za sprawą decyzji Polsatu, który nie będzie tworzył już kolejnych odsłon wspomnianej produkcji.

Marzena Kipiel-Sztuka nie zamierzała ukrywać tego, że mocno podupadła finansowo. - Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką - mówiła w rozmowie z "Twoim Imperium".

W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę - tłumaczyła Marzena Kipiel-Sztuka.

Fani chcieli pomóc. "Brak odpowiedzi"

Fani aktorki chcieli jej pomóc. Zorganizowali dla niej zbiórkę pieniędzy. Ostatecznie została ona zamknięta. Organizator poinformował bowiem, że nie udało się skontaktować ani z Kipiel-Sztuką, ani z jej przedstawicielami. Wpłacone środki zostały zwrócone.

Pragnę podziękować każdemu z osobna. Każdemu, kto wpłacił choćby najmniejszą kwotę. Uzbierana przed zwrotami kwota bez wątpliwości zadowoliłaby Panią Marzenę, jednak ze względu na brak odpowiedzi ze strony managamentu oraz Pani Marzeny, nie mogłem przekazać jej uzbieranej kwoty. W związku z powyższym pieniądze zostaną Państwu zwrócone. Niestety, zrzutka.pl życzy sobie 3 zł od każdego zwrotu, więc każdy, kto wpłacił kwotę, otrzyma to co wpłacił, odjąć 3 zł. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję - pisze organizator na portalu zrzutka.pl.
Zobacz także: Połowa Polek nie prosi o podwyżkę. Ekspertka ma dla nich radę
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić