aktualizacja 

Zdecydowali po zobaczeniu tego zdjęcia. Harry i Meghan byli wściekli

67

Mimo że od zrzeczenia się przez księcia Harry'ego i Meghan Markle obowiązków członków rodziny królewskiej minęły trzy lata, ich decyzja nie przestaje budzić kontrowersji. Na jaw ciągle wychodzą nowe fakty. Okazało się, że para miała wściec się przez... sesję zdjęciową.

Zdecydowali po zobaczeniu tego zdjęcia. Harry i Meghan byli wściekli
Właśnie to zdjęcie miało doprowadzić księcia Harry'ego i Meghan Markle do furii (Instagram, princeandprincessofwales, Ranald Mackechnie)

Nowe światło na relacje członków brytyjskiej rodziny królewskiej rzucił Andrew Morton. Pisarz i dziennikarz zrelacjonował skandal związany ze zdjęciem w nieautoryzowanej biografii Meghan Markle – "Meghan: A Hollywood Princess" (tłum. "Meghan: Hollywoodzka Księżniczka" – przyp. red).

Zdjęcie, przez które Meghan Markle i książę Harry wpadli w gniew

Jak opisał Andrew Morton w swojej nowej książce, impulsem do zakwestionowania przez Meghan Markle i księcia Harry'ego ich pozycji w rodzinie królewskiej, była pewna sesja zdjęciowa. Nie zostali jednak zaproszeni do wzięcia udziału w robieniu zdjęć – wręcz przeciwnie, zostali wykluczeni, w przeciwieństwie do starszego brata, ojca, bratanka i babki arystokraty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Kryzys w rodzinie królewskiej. Autorka książki o Meghan ostro o monarchii

Zgodnie z koncepcją fotografa i bohaterów zdjęcia, miało ono przedstawiać królową Elżbietę oraz jej następców. Zgodnie z prawem dziedziczenia tron mieli obejmować kolejno: Karol – co rzeczywiście już wydarzyło się po śmierci władczyni – William i George. Jednak książę Karol i Meghan Markle odebrali sytuację jako atak na swoją pozycję w rodzinie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Książęca para podejrzewała, że cała instytucja spiskuje przeciwko niej. Wszędzie wokół siebie dostrzegali na to dowody. Niewypowiedziany na głos przekaz był prosty: przyszłość monarchii jest zapewniona, z Meghan i Harrym lub bez – dowodził Andrew Morton w książce (Mirror).

Zaledwie kilka dni po zrobieniu sesji zdjęciowej książę Harry z żoną ogłosili, że zrzekają się obowiązków członka rodziny królewskiej. Andrew Morton jest przekonany, że to nie był przypadek, a para poczuła się zlekceważona i zraniona wykluczeniem z fotografii. Wcześniej mieli widzieć się w roli reformatorów rodziny królewskiej.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić