Zmiany w "Szansie na sukces". Wraca legenda programu

10

W ostatnim czasie TVP przechodzi prawdziwą rewolucję. Jak się okazuje zmiany nie ominęły "Szansy na sukces". Po latach reżyserią formatu ponownie ma zająć się Elżbieta Skrętkowska. W roli prowadzącego do programu wraca też Artur Orzech.

Zmiany w "Szansie na sukces". Wraca legenda programu
Elżbieta Skrętkowska (AKPA, Kurnikowski)

Na przestrzeni ostatnich tygodni w Telewizji Polskiej trwa prawdziwa rewolucja. W ostatnim czasie pracę stracili wszyscy gospodarze programu "Pytanie na śniadanie". W kuluarach mówi się też o zmianie prowadzących w "Kole fortuny" czy "Jaka to melodia".

Jak się okazuje, zmian nie ominęła również "Szansy na sukces". Serwis Wirtualnemedia.pl informuje, że według ramówki dla mediów reżyserką "Szansy na sukces" ponownie będzie Elżbieta Skrętkowska - pomysłodawczyni tego programu, odpowiadająca za jej realizację przez prawie dwie dekady.

Format, prowadzony wtedy przez Wojciecha Manna, zniknął z TVP2 w połowie 2012 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxie Węgiel otwiera się na temat "Tańca z Gwiazdami". Tak na telefon z produkcji zareagował jej narzeczony!

Do ramówki TVP wrócił siedem lat później (2019), jednak bez Elżbiety Skrętkowskiej i Wojciecha Manna, a Arturem Orzechem w roli prowadzącego.

Nie miałam nic przeciwko temu, żeby program wrócił na antenę, ale według umowy proponowanej przez TVP musiałabym się pozbyć wszelkich roszczeń - wyznała w 2019 roku Elżbieta Skrętkowska, podkreślając, że gdy wymyśliła program, nie była pracownikiem TVP.

Zmiany w "Szansie na sukces". Do programu wraca Artur Orzech

Zaledwie dwa lata później Artur Orzech został zastąpiony Markiem Sierockim. Telewizja Polska tłumaczyła wówczas, że dziennikarz bez zapowiedzi nie pojawił się na planie nowego odcinka.

Jego zachowanie mogło narazić na poważny despekt zaproszonych artystów, wykonawców i dzieci z SOS Wioski Dziecięce w Kraśniku, które specjalnie przyjechały, aby wziąć udział w tym nagraniu - uzasadniał publiczny nadawca.

Sam zainteresowany twierdził, że poinformował o swoim odejściu TVP z odpowiednim wyprzedzeniem. Jak się okazuje, teraz wraca. W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl potwierdził te doniesienia. "Wracam do 'Szansy…'. Wiosną znów pojawię się jako prowadzący" - powiedział Artur Orzech.

Nowa edycja "Szansy na sukces" ruszy 2 marca o godz. 15:15.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić