Znawca mody ocenił styl Michała Rachonia. Nie ma wątpliwości

19

Michał Rachoń do niedawna był gospodarzem programów informacyjnych i publicystycznych w Telewizji Polskiej. Po zmianach, które nastąpiły w stacji został dyrektorem programowym Telewizji Republika. Dziennikarz kojarzony jest eleganckim stylem. Jak ocenia go znawca mody?

Znawca mody ocenił styl Michała Rachonia. Nie ma wątpliwości
Znawca mody ocenił Michała Rachonia. Nie ma wątpliwości (AKPA, Gałązka)

Michał Rachoń podjął pracę dziennikarską w 2012 r. Rozpoczął ją od publikowania na łamach "Gazety Polskiej". Rok później dołączył do Telewizji Republika, gdzie prowadził programy takie jak "Polska na dzień dobry", "Co wiemy " i "Republika na żywo".

Przełom w jego zawodowej działalności nastąpił w roku 2016, kiedy dołączył do ekipy prezenterów TVP Info. Był gospodarzem programu "Jedziemy", "Minęła dwudziesta" i "Gość Poranka".

Po tym, jak Bartłomiej Sienkiewicz, minister kultury i dziedzictwa narodowego, zmienił członków rady nadzorczej mediów publicznych, zmienili się również szefowie TVP, a główne twarze telewizji pożegnały się ze stacją.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Olejnik punktuje Kaczyńskiego, komentuje zmiany w TVP i apeluje: "Pani Danuto, czekam na przeprosiny"

Jedną z nich był właśnie Michał Rachoń. Mężczyzna jednak szybko znalazł nowe miejsce pracy. Ponownie trafił Telewizji Republika.

Dziennikarz prowadzi tam obecnie swoje programy, które wcześniej emitowało TVP Info, czyli "Jedziemy" i "Jedziemy dalej". Zapowiedział także kontynuację swojego programu "Rock Rachon", emitowanego wcześniej na antenie TVP World.

W czwartek, 28 grudnia prezes i redaktor naczelny Telewizji Republika, Tomasz Sakiewicz, potwierdził portalowi Wirtualnemedia, że Michał Rachoń został dyrektorem programowym stacji.

Będzie zajmował się kontentem: pomysłami na programy, doborem gości - powiedział Sakiewicz w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Znawca mody ocenia Michała Rachonia. Wyczucie stylu czy faux-pas?

Jednak teraz pod lupę weźmiemy styl Michała Rachonia. Na łamach "Plejady" ocenił go znawca mody, Matěj Pakulski. Mężczyzna szczególną uwagę zwrócił na kamizelki i kolor poszetek.

Matěj Pakulski już na wstępie podkreślił, że dziennikarz niemal od zawsze przykłada dużą wagę do stroju. - Do pana Rachonia nie mam zastrzeżeń. Zawsze ma naprawdę dobrze dopasowany garnitur. Marynarki nigdy nie są zbyt obszerne, a jak już mówimy o marynarkach, to nowy dyrektor programowy TV Republika jest przeciwieństwem np. byłego ministra Waszczykowskiego, który wręcz tonął w zbyt dużych marynarkach i garniturach, które były po prostu skrajnie niedopasowane - przyznał.

Michał Rachoń wielu kojarzy się m.in. z kolorowymi krawatami. Jednak znawca mody zwraca również uwagę na inny dodatek. - Jego kamizelki są trafionym elementem garderoby, no i z pewnością lepiej jest mu w granacie niż w szarości - stwierdził.

Michałowi Rachoniowi wystają mankiety spod marynarek. Tak powinno być w przypadku dobrze dopasowanego garnituru. Poszetki często występują u niego pod kolor koszuli, nie krawatu. To jest również na plus, by poszetka była spójna z całością, ale kontrastowała z krawatem. Nadaje to fajnego charakteru stylizacjom. Nie mam zastrzeżeń, naprawdę - dodał.
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić