aktualizacja 

Zobaczcie, jak mieszka Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia". Gotowi?

129

Krzysztof Dzierżanowski to jeden z najpopularniejszych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Po krótkiej przerwie na odsiadkę, "Bandziorek" wrócił przed kamery. Jak się okazuje, jego serce jest zajęte. Z ukochaną Danusią urządza wspólne mieszkanie.

Zobaczcie, jak mieszka Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia". Gotowi?
Bandziorek układa sobie życie na nowo (Polsat)

Pierwszy odcinek "Chłopaków do wzięcia wyemitowano jesienią 2012 r. Choć trudno w to uwierzyć, ten paradokumentalny serial wciąż jest nagrywany i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów Polsatu. W wiosennej ramówce stacji wyemitowano 21. sezon tej produkcji.

Wielu z bohaterów tego prowincjonalnego, często przygnębiającego obrazu Polski zyskało nawet sławę i popularność. Do grona najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu z pewnością należy Krzysztof Dzierżanowski, czyli "Bandziorek".

Mężczyzna na jakiś czas zniknął z "Chłopaków do wzięcia". Fani zastanawiali się, co się właściwie z nim stało. Wkrótce wyszło na jaw, że mężczyzna musiał przerwać telewizyjną karierę, ponieważ był w więzieniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najbardziej lubiane pary z “Rolnik szuka żony”

Po odbyciu kary Krzysztof zaczął układać sobie życie na nowo. Wrócił również na plan "Chłopaków do wzięcia". Okazało się też, że ulubieniec widzów poznał kobietę i się zakochał.

Danusię i Krzysztofa łączy trudna przeszłość. Z programu dowiadujemy się, że kobieta była w trudnym związku, a jej mąż był alkoholikiem. Mimo ciężkich doświadczeń z osobą uzależnioną, Danusia nie zamierza zabraniać "Bandziorkowi" pić.

Ja mu nie zabronię, pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić. Toż to wszystko jest dla ludzi, ale nie żeby chlał, bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam - mówiła w programie.

W ubiegłym roku pod czujnym okiem kamer "Bandziorek" zdecydował się też na poważny krok i oświadczył się ukochanej. Krzysztof Dzierżanowski o rękę poprosił Danusię w jej rodzinnym domu. Kobieta była wyraźnie zaskoczona i speszona obecnością ekipy filmowej, ale przyjęła oświadczyny.

Danusia i "Bandziorek" mieszkają już razem w urokliwej okolicy i powoli się urządzają. Jak mieszkają narzeczeni, można zobaczyć w programie.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić