Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

"Długo zwlekałam z napisaniem tego". Żona ministra PiS oburzona

342
Podziel się:

Marianna Schreiber znowu zabrała głos w ważnej społecznie sprawie. Tym razem odniosła się do nowego projektu Ministerstwa Zdrowia, zakładającym wprowadzenie rejestru ciąż. "Chory pomysł" - napisała żona ministra PiS.

"Długo zwlekałam z napisaniem tego". Żona ministra PiS oburzona
Marianna Schreiber wypowiedziała się na temat rejestru ciąż. (Instagram)

Odkąd o Mariannie Schreiber zrobiło się głośno za sprawą jej udziału w programie "Top model", żona ministra PiS aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Oprócz dzielenia się efektami kolejnych sesji zdjęciowych Schreiber chętnie zabiera głos w ważnych społecznych i politycznych kwestiach.

Marianna Schreiber krytykuje pomysł resortu zdrowia

W swoim ostatnim poście celebrytka wyraziła swoje zdanie na temat kontrowersyjnego projektu Ministerstwa Sprawiedliwości. Resort przygotował nowelizację rozporządzenia o Systemie Informacji Medycznej, w którym mają się znaleźć m.in. informacje o ciąży.

Pomysł oburzył większość posłów opozycji, a także wielu obywateli, w tym Mariannę Schreiber. Modelka na Instagramie wprost napisała, że jest przeciwna wprowadzeniu rejestru ciąż.

Długo zwlekałam z napisaniem tego postu, bo nie mogłam uwierzyć w tzw. REJESTR CIĄŻ. Nerwowo przeszukiwałam internet, bo zwyczajnie NIE WIERZYŁAM! Byłam w szoku, że po wszystkim, co już się wydarzyło, po tragicznej śmierci Izy - ktoś wpadł na tak CHORY POMYSŁ w imię "wątpliwej dbałości" o zdrowie kobiety - napisała Schreiber.

Celebrytka stwierdziła, że nie widzi powodu, by informacja o ciąży wychodziła poza kobietę, jej partnera i lekarza. "Taki rejestr to szereg zagrożeń dotyczących inwigilowania kobiet oraz wnikania w tak intymną sferę, do której nikt bez zaproszenia nie powinien żądać dostępu" - czytamy na profilu modelki.

Schreiber wspomniała, że otrzymuje dużo wiadomości od kobiet, które boją się "o własne zdrowie i życie", obawiają się represji ze strony państwa w kontekście prokreacji i ze strachu rozważają emigrację. Żona ministra PiS wyraziła obawę, że przez działanie władz wiele kobiet zrezygnuje z macierzyństwa lub ostatecznie ucieknie z kraju.

Nie chcę, aby ostatnie polskie dzieci przyszły na świat przed wprowadzaniem rejestru, aby Polki masowo zaczęły emigrować i zakładać rodziny w innych krajach. Kobiety są źródłem życia i przyszłości każdego narodu! Polska bez kobiet nie przetrwa! - napisała celebrytka.

Modelka podkreśliła, że jako osoba wierząca uważa, iż "wolna wola" jest "prawem człowieka i błogosławieństwem". W poście Schreiber zachęciła także do wyrażania opinii na temat projektu Ministerstwa Zdrowia na rządowej stronie.

Zobacz także: Rejestr ciąż? Posłanka KO bije na alarm
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(342)
Ola
6 miesięcy temu
Zoperowała nos za nasze podatki?
Pragmatyk I.
6 miesięcy temu
Bóg dał mnie, człowiekowi wolną wolę. Naczelnik Kaczyński mi ją odbiera!
Harry
6 miesięcy temu
Może juz czas Panie Ministrze rozstać się z tym czymś. Może zdoła Pan w ten sposób uniknąc dwumetrowego poroża.
popieram PIS
6 miesięcy temu
Co raz więcej wariatek, które chcą zabijać dzieci dlatego rząd ma rację..
poko
6 miesięcy temu
PO co rejestr ciąż. Nie lepiej nic nie zapisywać, nie leczyć wrócić do prehistorii, dziecko jak urodzi się zdrowe to urodzi jak nie można zawsze zrobić nowe. Oczywiście co innego dzieci nienarodzone uchodzców o nie już dbać trzeba to wiadomo.
Pikselek
6 miesięcy temu
Kto dziś nie potrzebuje urlopu zdrowotnego???
Go and Up
6 miesięcy temu
Odważna i wyzwolona, ona poprowadzi umęczone macierzyñstwem Polki do spełnienia i satysfakcji psychosexualnej
FAN
6 miesięcy temu
Brawo dla tej Pani, to ważne zdanie. Trzymaj się Marysiu, nie daj się stłamsić:)
Marysia
6 miesięcy temu
Dziękuję Ci za to co robisz, obudziłaś się w ostatnim momencie! Pamiętaj ostatni, będą pierwszymi!
Szczery
6 miesięcy temu
Wg. PiS dzieci przynosi bocian lub są znajdywane w polu kapusty.
boruta 2020
6 miesięcy temu
krysia nie musi sie juz skrobac bo nie ma takiego ktory by ja kwaknal
maciek
6 miesięcy temu
dostanie dymisję od supermęża
Mim
6 miesięcy temu
Durnowaci i mało inteligentni czynownicy uzurpatora Jaropisa takie wymysły uważają za wazelinę i produkują taki szajs na wyścigi.
Rojalek
6 miesięcy temu
Rozumiem, że w żeńskich klasztorach i tym podobnych - też będzie tak, a informacje o ojcach, nie tylko duchowych - będziemy poznawali?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić