aktualizacja 

Żona ministra PiS zobaczyła nazwę wifi sąsiada. "Wyobraźcie sobie"

565

Żona polityka PiS, Łukasza Schreibera nie ustaje w próbach zwrócenia na siebie uwagi w mediach społecznościowych. Tym razem Marianna opublikowała screen z nazwą sieci wifi z której korzysta jeden z jej sąsiadów. "Wyobraźcie sobie, jak ja się teraz z tym czuję" - kokietuje.

Żona ministra PiS zobaczyła nazwę wifi sąsiada. "Wyobraźcie sobie"
Marianna Schreiber pokazała screena. Tak zareagowali internauci (Instagram, X)

Marianna Schreiber nie daje o sobie zapomnieć nawet na chwilę i wciąż poszukuje nowych dróg na zdobycie popularności.

Żona polityka PiS była już w wojsku, zapraszała na ustawkę pod trzepakiem Romana Giertycha, próbowała zakładać własną partię, a ostatnio próbuje swoich sił w MMA.

Niestety mimo podejmowanych przez siebie prób, Mariannie wciąż nie udaje się wejść do pierwszej ligi polskich celebrytek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"

Aspirującej celebrytce nie pomagają nawet ustawki z fanami. Na zapowiadane latem spotkanie przy lodach i piwie bezalkoholowym, które zorganizowała w ramach kampanii wyborczej swojej niezarejestrowanej wówczas jak się okazało partii "Mam dość", przyszła zaledwie garstka ciekawskich.

Teraz Marianna na portalu X (dawniej Twitter) gdzie pozostaje mocno aktywna opublikowała kolejny wpis. Zamieściła też screena, na którym widać listę dostępnych sieci wifi. Nazwa jednej z nich zwróciła uwagę celebrytki.

Próbuję połączyć się z Wi-Fi i widzę nazwę: "Dumny sąsiad Marianny". Wyobraźcie sobie, jak ja się teraz z tym czuję - napisała.

Jej wpis skomentował zachwycony Marcin Nejman. "Za***iste" - napisał. Nie zabrakło też żartobliwych komentarzy internautek i internautów.

Pewnie masz teraz problem, czy to ten przystojniak spod 5, czy emeryt spod 1 - skomentował jeden z nich.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić