Żona ministra wywija jak Lewandowski. Pokazała nagranie

18

Marianna Schreiber coraz chętniej otwiera się przed swoimi fanami. Żona ministra PiS zdradziła właśnie, że przed laty trenowała piłkę nożną. Aktywistka pochwaliła się także swoimi umiejętnościami. Wywija piłką prawie jak Robert Lewandowski.

Żona ministra wywija jak Lewandowski. Pokazała nagranie
Marianna Schreiber (Instagram)

Żona ministra Łukasza Schreibera nie przestaje zaskakiwać. Tym razem postanowiła zdradzić kilka faktów ze swojej przeszłości. Tuż przed meczem reprezentacji Polski ze Szwecją w eliminacjach do mistrzostw świata Marianna Schreiber zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, na którym pochwaliła się swoimi sportowymi umiejętnościami.

Coś tam się grało kilka dobrych lat, a tego się nie zapomina, jak jazdy na rowerze - wyznała modelka, która potrafił świetnie żonglować piłką.
To były dobre czasy… Choć mówili zawsze na mnie "chłopaciara", bo miałam samych kolegów, a oprócz grania był "le parkour" i skakanie po drzewach - wspomina Marianna Schreiber.

Żona polityka PiS przyznała, że w dzieciństwie sport był dla niej m.in. ucieczką od problemów. "Może dzięki temu właśnie nie wpadłam w złe towarzystwo, kiedy warunki do rozwoju i nauki nie sprzyjały" - wyznała.

Mało kto wiedział o sportowym talencie modelki. Internauci są zachwyceni jej umiejętnościami. Część z nich sugeruje, że powinna zagrać w reprezentacji kobiet.

To jest zaskakujące i fantastyczne. Jakbyśmy w reprezentacji mieli panią, Lewandowskiego, Kubicę, Stocha i Adamka, to bylibyśmy niezwyciężeni - napisała jedna z fanek.
Marysiu, masz już angaż do reprezentacji piłkarek. No nie ma wyjścia - czytamy w sekcji komentarzy.
Wow, tu mnie zaskoczyłaś. Brawo ty - napisał kolejny internauta.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Robert Pasut rozlicza się z kryzysem w Abstrachuje
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić