Żona Skiby ujawnia. To dla niej muzyk zdjął je na zawsze

21

Krzysztof Skiba i niedawno poślubiona przez niego Karolina Kempińska są w ostatnich miesiącach jedną z najgorętszych par polskiego showbiznesu. Okazuje się, że młodsza o 26 lat partnerka, przekonała go do porzucenia wieloletniego zwyczaju.

Żona Skiby ujawnia. To dla niej muzyk zdjął je na zawsze
Dla ukochanej Skiba zrezygnował z ciemnych okularów (Instagram)

Najpierw skandal z rozpadem małżeństwa i nowym związkiem, potem huczne wesele z udziałem najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd.

Lider zespołu Big Cyc i jego niedawno poślubiona żona, Karolina Kempińska nie schodzą z czołówek portali plotkarskich.

Chętnie dzielą się swoim szczęściem i z entuzjazmem opowiadają o swoim codziennym życiu. Podczas jednego z wywiadów udzielonego dziennikarzom "Faktu" wspominali początku swojego związku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Krzysztof Skiba o serialu "Ekler": chcemy skłonić do refleksji

Przy okazji żona muzyka wyjawiła długo skrywany przez lidera zespołu Big Cyc sekret. Okazało się, że ciemne okulary, za którymi podobnie jak wiele innych rozpoznawalnych gwiazd chowa się Krzysztof Skiba, mają ukryty sens.

To właśnie druga żona przekonała Skibę, że nie musi chować swoich oczu. Tak opowiadała o tym na łamach tabloidu "Fakt":

Jak poznałam Krzyśka, to on nosił cały czas okulary przeciwsłoneczne. Jak je w końcu zdjął, to pierwsze, co zobaczyłam, to fakt, że on ma przepiękne niebieskie oczy. Właśnie dzięki mnie przestał nosić okulary przeciwsłoneczne, to jest też ciekawe. To jest taka pierwsza rzecz, na którą zwróciłam uwagę - opowiada w wywiadzie Kempińska.

Dla ukochanej muzyk zdjął nieodłączne okulary. Para mieszka w Łodzi i na co dzień wspólnie opiekuje się dwoma adoptowanymi pieskami. Jak podkreśla muzyk, wspólnie dzielą też muzyczne i teatralne pasje. Wielokrotnie odpowiadali na zarzuty, jakoby ich związek miał podłoże materialne.

Część ludzi myślała, że Karolina jakby po moich plecach robi jakąś sobie karierę medialną itd. To jest dosyć zabawne dlatego, że była dość wziętą fotomodelką. Ona jest samodzielna finansowo, nie jest niczyją utrzymanką, ma swoje pieniądze, ma swoje doświadczenie zawodowe, pracuje w firmie IT - zaznaczał w wywiadzie dla "Party".
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić