Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|
aktualizacja

Zupełnie zrezygnowana nagrała wideo w kinie. "Jaki to ma sens?"

73
Podziel się:

Marianna Schreiber, żona ministra PiS, która ostatnimi czasy zdobywa coraz większą popularność, nagrała krótkie wideo w kinie. Zrezygnowana pokazała, co ją tam spotkało. - Czy to ma sens? - zastanawia się modelka.

Zupełnie zrezygnowana nagrała wideo w kinie. "Jaki to ma sens?"
Marianna Schreiber poszła z córką do kina. A tam... (AKPA, Instagram)

Marianna Schreiber udała się z córką do kina nieznanej sieci. Przed seansem pchnęło ją do refleksji na temat popcornu, który zakupiła. Chodzi m.in. o obostrzenia.

Obecnie, od 15 grudnia, kina obowiązują nowe zasady. Na seanse może przychodzić tylu klientów, ilu zajmie maks. 30 proc. wszystkich dostępnych krzeseł. Chyba że obecni na sali są zaszczepieni i udowodnią to pracownikom - np. pokazując unijny certyfikat COVID-19. Wtedy procent obłożenia może być większy.

Twarde obostrzenia dotyczą także jedzenia i picia. Na seansie nie wolno jeść ani pić - chyba że znajdujemy się w strefie gastronomicznej. Dodatkowo musimy siedzieć w maseczce przez cały film.

Popcorn w kinie. Marianna Schreiber zaskoczona tym, co ją spotkało

Kwestia popcornu w kinie była już poruszana wielokrotnie przez media. Okazuje się bowiem, że ten i tak wszyscy jedzą, choć przecież oficjalnie "nie wolno".

Długie kolejki ustawiają się do kas w strefie gastronomicznej, co nie jest rzadkim widokiem po 15 grudnia. Ludzie stoją tam, aby kupić nie tylko rodzaj wspomnianej słonej przekąski, ale także popularne nachosy czy colę. Tylko po co, skoro nie będą mogli zjeść posiłku podczas filmu? To jednak pytanie retoryczne.

Także Marianna Schreiber, żona ministra PiS, ustawiła się w kolejce po swój popcorn. Ten otrzymała w papierowej reklamówce, zapakowany "na wynos", jakby miała go po zapłaceniu zabrać ze sobą z kina i schować w aucie "na później", a potem wrócić na film. W każdym razie "broń Boże" jeść jeszcze ciepły popcorn w trakcie seansu.

I choć pozornie wszystko ma zmierzać do tego, aby przestrzegać prawo, to jednak sytuacja zdaje się być nieco żenująca. Wyraźnie zrezygnowana rozwiązaniem była także Marianna Schreiber, która podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na Instagramie.

Jesteśmy z Patrysią w kinie. Zobaczcie, teraz popcorn sprzedawany jest do takich siatek, żeby go nie jeść w kinie. No ale z praktyki wynika, że i tak się to wyciąga i się je, więc jaki to ma sens? - zastanawia się modelka.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(73)
Zan
4 miesiące temu
Narzucanie swoich poglądów politycznych w taki sposób i podczas zabawy, nie pytając innych o zdanie jest co najmniej nie smaczne. Ktoś chyba długo nie wychodził z piwnicy.
User
5 miesięcy temu
Ta droga prowadzi na skroty, ale 634 razy trzeba sie spojrzec w tyl.
User
5 miesięcy temu
Ta droga prowadzi na skroty, ale 211 razy trzeba sie spojrzec w tyl.
User
5 miesięcy temu
Takie zachowanie prowadzi do niczego dobrego. zawsze nalezy o tym pamietac i o tych 664 latach.
User
5 miesięcy temu
Te zachowanie nie prowadzi do niczego dobrego. zawsze nalezy o tym pamietac i o tych 115 latach.
User
5 miesięcy temu
Takie zachowanie nie prowadzi do niczego dobrego. zawsze nalezy o tym pamietac i o tych 779 latach.
User
5 miesięcy temu
Takie zachowanie nie prowadzi do niczego dobrego. zawsze nalezy o tym pamietac i o tych 44 latach.
marianna traf...
5 miesięcy temu
zawsze w sedno biezacych zdarzen
janick
5 miesięcy temu
kocham Cię.. wszystko masz cuuudooowne..
o2 to ściek
5 miesięcy temu
Potwór, nie potwór, byleby otwór. Mara, nie mara, byleby szpara.
bronek
5 miesięcy temu
miedzy uszami proznia a miedzy nogami sie gotuje
Helka
5 miesięcy temu
No to Kaczyński miał ravję. Po co wprowadzać obostrzenia jak i tak się ich nie przestrzega.
Okrakiem
5 miesięcy temu
To jest modelka na skalę naszych możliwości. Wiesz co robi ta modelka? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. Ty wiesz, co my robimy tą modelką? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo ! P.s. A co tam u drugiej gwiazdy - Maty? On nie chodzi do do kina po popcorn na wynos ???
Uso
5 miesięcy temu
samozwańcza modelka? z chwilkę zaśpiewa kolędę i będzie że piosenkarka???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić