Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
AKG
|

Życie Przemysława Babiarza rozpadło się na kawałki. To jego żona o tym zdecydowała

140
Podziel się:

Przemysław Babiarz niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, choć w przeszłości wiele się u niego działo. Dziennikarz rozstał się z pierwszą żoną, ale później udało mu się znaleźć prawdziwą miłość.

Życie Przemysława Babiarza rozpadło się na kawałki. To jego żona o tym zdecydowała
Przemysław Babiarz ma za sobą bolesne rozstanie (AKPA)

Przemysław Babiarz to dziennikarz sportowy, więc nieczęsto bywa na salonach. Niewiele mówi też o tym, co dotyczy jego życia prywatnego. Ale pewne fakty są znane. Wiadomo, że Babiarz od niemal 30 lat jest w udanym związku małżeńskim. Jednak obecna ukochana dziennikarza nie jest jego pierwszą żoną. Z tą rozstał się lata temu. Co ciekawe, wówczas dziennikarz wcale nie sprawdzał się ani w telewizji, ani w tematach sportowych. Był aktorem teatralnym, pracował nie w stolicy, a w Gdańsku.

Babiarz miał żonę i syna, jednak pozornie udane życie rodzinne nagle się rozpadło. Nie z jego wyboru, jak później tłumaczył np. w rozmowie z "Rewią". Doszło do rozwodu.

Gdy sprawa została załatwiona, przeniósł się z Trójmiasta do Warszawy i zmienił zawód. Babiarzowi udało się dostać pracę w TVP, ale zajmował się również prowadzeniem imprez. W pracy poznał swoją nową miłość.

Marzena i Przemysław wpadli sobie w oko podczas targów spożywczych. Rok później byli już małżeństwem. W 1992 r. na świat przyszła córka pary Luisa. Partnerzy wspólnie wychowywali też o pięć lat starszego Szymona z poprzedniego związku dziennikarza.

Małżonkowie mogą mieć różne charaktery i zainteresowania, ale jeśli jest między nimi porozumienie, to wszystko da się pogodzić. Z Marzenką nie tylko bardzo się kochamy, ale mamy ten sam system wartości - mówił Przemysław Babiarz pytany o receptę na sukces w związku.

W wywiadach Babiarz podkreśla, że ceni tradycję, wspólne obchodzenie świąt i celebrowanie ważnych chwil. Bez cienia zawstydzenia przyznaje, że żona jest dla niego najważniejsza.

To kobieta na całe życie. Gdyby jej kiedyś zabrakło, nie szukałbym żadnej innej. Wierzę, że po tamtej stronie będzie nam dane być razem - twierdzi.

Babiarz nie pojawia się z żoną na imprezach show-biznesowych. Oboje cenią prywatność.

Zobacz także: Przemysław Babiarz o początkach w telewizji
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(140)
JAZWA
2 tyg. temu
Babiarz jest przecìętnym dziennikarzem. Często myli fakty dot.wydarzeń sportowych zarówno przeszłych, jak i bieżących, za to często komentuje bowiem jest zasłużony u prezesa Telewizji.Jest wielu lepszych od niego dzienikarzy sportowych .
Jarosław
2 tyg. temu
Znakomity prezenter TVPiS znający się na wszystkim od sportu skończywszy na historii. Na szczęście opatrzność sprawiła, że nie komentuje skoków narciarskich, które lubię oglądać, bo bym musiał odsunąć się od tego sportu. Kompletny laik. Także w lekkiej opowiada bzdury, na szczęście poprawia go Sebastian Chmara, który nie dość, że zna się na tym to jeszcze jest dobrze wychowanym mężczyną.
Pola22
2 tyg. temu
Super dziennikarz i super facet
Ania
2 tyg. temu
Kolorowy ptak lekkoatletycznej komentatorki. Wolę go słuchać niż oglądać
Elżbieta
2 tyg. temu
Przemysław Babiarz to mój idol, wzór dla każdego mężczyzny!
media
2 tyg. temu
Media publiczne powinny charakteryzować: pluralizm, bezstronność, wyważenie i niezależność. Odbiorca ma, według polskiego prawa prasowego, prawo do rzetelnej informacji. Z tego punktu widzenia te paski są skandaliczne. Paski powinny bowiem być bezstronnie, skrótowo informować, o czym jest dany materiał. Ale w TVP paski nie są czystą informacją, tylko sugestią, jakie wnioski widz ma wyciągnąć z oglądanych treści. W tym przypadku to są wręcz kłamstwa i oszczerstwa. To nie jest dziennikarstwo, tylko kłamliwa propaganda. Okłamuje się nas za nasze pieniądze, bo to my się składamy na budżet, z którego idą pieniądze na TVP. Za każdym razem zastanawiam się, gdzie jest dno, a oni je dalej przebijają.
._.
2 tyg. temu
W międzyczasie swój, już niestety skończony związek z bogobojnym posłem Prawa i Sprawiedliwości Stanisławem Pięta upubliczniła Izabela Pek. Jak ujawniła porzucona kochanka, Staszek obiecywał spłodzić z nią sześcioro dzieci, zwierzał się jej z marzeń o założeniu prywatnej armii, która "zrobi porządek w każdym mieście", a także dzielił się z nią poufnymi informacjami na temat śledztwa Amber Gold, bo akurat zasiadał w tej komisji sejmowej. Ich szczęśliwy, choć krótki romans obfitował w głaskanie po brzuchu oraz romantyczne randki na cmentarzach oraz w hotelach, na koszt podatników.
Dfee-jl
2 tyg. temu
Nie lubię go Ale to chyba dobry człowiek
Mikołaj
2 tyg. temu
Widać że zbliża się koniec epoki Kurskiego
flo47
2 tyg. temu
A co Kajetan na to "Kajetano kapitano"? Może to lubi i jest tym zaszczycony?!
Ewa
2 tyg. temu
Bardzo mądry i rozsądny mężczyzna,bardzo lubię jego programy i relacje sportowe.
michal z boże...
2 tyg. temu
to znaczy robi to co Kurski obraża nasz katolików
Polka
2 tyg. temu
Zastanawiam się po co rozkminiać na forum publicznym cudze prywatne życie to tak irytuje po prostu Albo te pranie brudów publiczne albo opowiadanie Ile miał żon z kim żył co robił dlaczego się rozwiódł co to kogo obchodzi Ja się pytam, uszanujcie ludzką prywatność Jeśli on o tym nie opowiada No to wara wam pismaki od tego
Specjalista
2 tyg. temu
Bzdury. Nie wierzcie w te bajki. Żona Babiarza mówi dokładnie odwrotnie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić