Michał Nowak
Michał Nowak| 

Dziś w TV jeden z najbardziej spektakularnych filmów XXI w.

4

Po sukcesie "Władcy Pierścieni" Peter Jackson wziął na warsztat kolejny kultowy utwór, kręcąc niezwykłe widowisko z wielką małpą na pierwszym planie.

Dziś w TV jeden z najbardziej spektakularnych filmów XXI w.
(Materiały prasowe)

*"King Kong" z 2005 r. pochłonął ponad 200 mln budżetu, zarabiając w kinach ponad pół miliarda dol. *Mocną stroną filmu Jacksona są, podobnie jak we "Władcy Pierścieni", efekty specjalne.

*Generowana komputerowo postać King Konga wspierana jest mimiką i ruchami brytyjskiego aktora Andy'ego Serkisa. *Oprócz niego w obsadzie znaleźli się m.in. Naomi Watts, Jack Black i Adrien BrPo sukcesie "Władcy Pierścieni" Peter Jackson wziął na warsztat kolejny kultowy utwór, kręcąc niezwykłe widowisko z wielką małpą na pierwszym planie.ody.

Film opowiada o ekspedycji naukowców i filmowców. Wyruszają oni na tajemniczą Wyspę Czaszki, w pobliżu Sumatry, by sprawdzić pogłoski o zamieszkującym ją olbrzymim gorylu. Gdy przybywają na miejsce okazuje się, że wyspa jest miejscem, gdzie przetrwało wiele gatunków niezwykłych i niebezpiecznych prehistorycznych stworzeń.

"King Kong" (2005), Sci Fi Universal, 22:00

Zobacz także: Przedsmak nowefo filmu Petera Jacksona

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić