Wojciech Darewicz| 

Dziś w TV "Straż nocna" i "Straż dzienna"

1

W poniedziałkowy wieczór wyemitowany zostanie łakomy kąsek dla fanów niesamowitych opowieści. Produkcje nakręcone na motywach bestsellerowych powieści Siergieja Łukjanienki udowadniają, że Rosjanie potrafią robić kino równie efektowne, jak to powstające w Hollywood.

Dziś w TV "Straż nocna" i "Straż dzienna"
(Materiały prasowe)

W Rosji "Straż nocna" przebiły frekwencyjny sukces "Titanica". "Nocny patrol" i "Dzienny Patrol" wyznaczają przełom w rosyjskiej literaturze fantastycznej. Oparte na ich motywach filmy, doczekały się oprawy naszpikowanej niesamowitymi efektami specjalnymi.

Odwieczna walka sił światła i ciemności rozgorzała na nowo. Akcja dzieje we współczesnej Moskwie. Los całego rodzaju ludzkiego zależy od delikatnej równowagi między dobrem i złem. Pewnego dnia równowaga ta zostaje zachwiana. Tysiącletni rozejm między siłami światła i siłami ciemności został naruszony.

Thriller z elementami horroru. Niesamowity i mroczny świat "Straży" pełen jest działających pod osłoną nocy wampirów, czarownic, ludzi-kameleonów i magów. Obraz zbierał mnóstwo pozytywnych recenzji i przypadł go gustu wielu fanom fantasy z całego świecie. Ich opinie w dużej mierze łączy jedno słowo odnoszące się do warstwy wizualnej produkcji. Brzmi ono "majstersztyk".

Podwójna dawka. W poniedziałek zostaną wyemitowane, jedna po drugiej, obie części filmu. Jeśli musicie jutro rano wcześnie wstać, lepiej nastawcie nagrywarki.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Zwiastun filmu "Straż dzienna"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić