Radosław Opas
Radosław Opas| 

USA. Samolot spadł na dom Polaków. Pojawiło się dramatyczne nagranie

46

W wypadku samolotu Cessna 414 w New Jersey, który runął na dom należący do Polaków, zginął pilot maszyny. W sieci opublikowano nagranie przedstawiające moment katastrofy.

USA. Samolot spadł na dom Polaków. Pojawiło się dramatyczne nagranie
(Facebook.com)

Ostatnie chwile zostały nagrane przez kamerę monitoringu. Szokujący film, na którym widać, jak mała awionetka leci rozpędzona w stronę Ziemi, po czym rozbija się o mieszkalny budynek, udostępniła na Facebooku Divya Jain Bhuptani, mieszkanka miasteczka Colonia, w którym doszło do wypadku samolotu.

To jednocześnie szalone i przerażające... Nasza kamera uchwyciła samolot, który rozbił się w pobliżu naszego domu. W tej chwili czuję się niesamowicie szczęśliwa, że nic nam się nie stało. Modlę się za pilota i rodziny, których to dotknęło – pisze Divya Jain Bhuptani.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Katastrofa miała miejsce we wtorek około godz. 11.00 czasu lokalnego. Cessna 414 wyleciała z lotniska Newport w stanie Wirginia i miała wylądować w Linden w New Jersey. Maszyna wbiła się centralnie w dom należący do mieszkających w Coloni Polaków. W wypadku zginął pilot samolotu. Na skutek zderzenia spłonęło również kilka pobliskich budynków.

Maszyna wbiła się w nasz dom. Na szczęście z żoną byliśmy w pracy a córka w szkole. Jesteśmy cali - uspokaja w rozmowie z RMF FM pan Jerzy Kmiotek, właściciel zniszczonego domu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić